Skocz do zawartości

obszycie foteli i kanapy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

czy ktos zlecał obszycie foteli czy materiałem w ramach odświeżenia czy skóra

1. jaki koszt jest takiej imprezy przyblizony zeby sie nie nabić w butelke przez tapicera

2. czy warto sie bawic w obszycie deski?

post-455-15323754729509_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co nie podobają Ci sie orginały? No nie ładnie :-P

 

Tu masz dobrego w miare taniego tapicera 504 893 468

 

Ja wsadziłem skórzane Recaro,jestem zadowolony ,nie latam już jak worek kartofli przy szybszych zakrętach :-D

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

bodano1102, Nie żeby mi sie nie podobało, lecz trafnie zauważyłeś ze pasażer lata na zakretach, moja żona woli tylna kanape i rozwala nagi na podlokietnik :lol: , a tak naprawde to mam fotel kierowcy przypalony od fajki w dwoch miejscach i to jest idealny pretekst że i tak musze coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Obszycie foteli w Quad Cab to 6-7 tys. zł w jednym z warszawskich zakładów tapicerskich.
Można też taniej trochę to załatwić.

 

2. czy warto sie bawic w obszycie deski?
Myślę że warto, na pewno poprawi to klimat samochodu. Ale odpowiedz sobie na to pytanie sam. To ty wydajesz kasę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

bullterrier, Racja bo znalazłem zakład w Rumii to ich oferta:

 

Przykładowe ceny

Załóżmy że podzielimy auta wg. ich wielkości:

grupa A - np. Yaris, Mini, C2 - 3000-3300 zł netto

grupa B - np Golf IV, Octavia - 3300-3800 zł netto

grupa C - np. A6, Superb, E60 - 4000-4300 zł netto

grupa D - vany np. Sharan 7os. - od 4300 zł netto

Obszycie kierownicy skórą to średnio 250 zł. Gałeczka z.b. 60 zł, osłona drążka z.b. 50 zł

Przedstawiony cennik jest ofertą podstawową która obejmuje 60 kolorów, również skóry perforowane. Rozbieżność cen wynika z zastosowanej skóry a dokładnie od jej gatunku ( skóra licowa lub nappa ).

Wykonanie obejmuje: fotele, kanapę, panele drzwiowe, podłokietnik(jeśli jest), kierownicę (jeśli nie jest obszyta), gałeczka z.b.

Wszystkie podane ceny są cenami netto

http://maff.com.pl/oferta

 

Lecz kontynując bede szukał zakładu z Gdynii bo ludzie chwalą, ale nie dowiedziałem sie gdzie to jest jeszcze.

 

A co do deski to musze coś z nią zrobić, bo gorna płyta jest peknieta :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

bullterrier, Do 2005 chyba nie, bo powiem ci że mało widziałem skór w ramach ogólnie. Pozatym jak mieć skóre to skóre, przejedziesz szmatką i czysto, a materiał zawsze coś zaciągnie, pozatym jest i minus jak sie skóra nagrzeje na słoncu to z tyłkiem w górze jedziesz :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bullterrier, Do 2005 chyba nie, bo powiem ci że mało widziałem skór w ramach ogólnie. Pozatym jak mieć skóre to skóre, przejedziesz szmatką i czysto, a materiał zawsze coś zaciągnie, pozatym jest i minus jak sie skóra nagrzeje na słoncu to z tyłkiem w górze jedziesz :twisted: .

Zuzcar miał na myśli bardziej to, że boki są ze sztucznej skóry, a jedynie siedzisko i oparcie to skóra naturalna i takie rozwiązanie jest typowe dla większości amerykańskich aut. W ramach chyba tylko Laramie miały tapicerkę skórzaną.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie w większości Amerykańskich pikapów(i nie tylko) jest pół skóra...to normalne chodzi o "ekologię" :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.