Skocz do zawartości

Spotkanie Centralna Polska - Zapraszamy :)


abok

Rekomendowane odpowiedzi

A więc jednak maszyna ruszyła :trybi: Ja bede na pewno w niedziele. Może zdecydujemy co było najciekawsze w programie zlotu i to zrealizujemy? Czekam na telefon. :->

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A tak w ogóle to marnie u nas wszystkich z planowaniem. Nastepnym razem trzeba sie lepiej zgadać. Powiedziałbym - ALE WTOPA :oops: :oops: :oops: :oops:

Jednak mysle, że nic straconego. Do zobaczenia w niedzielę :-D

 

A odnośnie niedzieli, żeby nie było wątpliwości potwierdzam na 200%, że będziemy na zlocie rodzinną 3-osobową ekipą .

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wtopa na maksa :oops: , ale nie ma co marudzić tylko trzeba się zorganizować i zrobić I Zlot jak należy.

 

Po pierwsze zakładam nowy temat w dziale PIKAPOWCY – gdzie będzie spis telefonów do Nas, żeby nie powtórzyła się sytuacja z piątku że nie miałem do Was kontaktu a wy nie mieliście dostępu to netu i wyszło nieporozumienie.

 

Po drugie ustalamy kolejny termin naszego Zlotu

PLAN nie uległ zmianie, wszystko jest przygotowane, miejsce spotkania jest dokładnie takie same.

 

 

Terminy które mi odpowiadają:

 

13-14 września – może nie będzie taki pechowy ;-)

20-21września

4-5 październik

11-12 październik

i kolejne tygodnie

 

Ustalmy też że ZLot odbedzie się wtedy kiedy przyjedzie conajmiej dwóch forumowiczów,

czyli razem bedzie nas trzech

 

Wypowiedzcie się co do terminów :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety 13-14 wrzesień

mam zawody na Wiśle (taka kolejna zajawka)

dowód poniżej:

http://www.sportiwoda.pl/index.php?option=content&task=view&id=45

 

a tak było w lipcu:

http://www.sportiwoda.pl/index.php?option=content&task=view&id=44

 

pzdr.Jarek

Dodge Ram 1500 HEMI 5,7 MegaCab - Pajero II V6 Super Select

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo widzę, ze jestem w mniejszości co do 13-14.09.2008 ale podtrzymuje moja gotowośc dla tej daty. Dla mnie też może być kazda data po 6 października ale chyba wtedy może być troche zimno na zabawy grilowe, itp... :traper:

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja zdecydowanie na 20-21 będę gotów. na 13-14 nie dam rady :cry: . Mam taką propozycję by teraz się spotkać w terminie w którym może najwieksza większość :-D , a już planować na bardziej odległy czas jakiś inny termin np październik - listopad.

Abok, z grilowaniem nie będzie problemu, tylko trzeba zrobić spotkanie w takim miejscu by wieczorne zabawy zrobić przy ognisku przy hotelu czy innej noclegowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na propozycje. Moje zajęte terminy to:

 

20-21.09

04-05.10

 

Poza tym zawsze i wszędzie, a nie chaciałbym przegapic pierwszego spotkania ale ... większość rządzi :-|

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję oficjalną propozycję - w pierwszej kolejności do zaakceptowania przez Sebastiana (w końcu to do niego się zwalamy - jezeli nie zmieniła się wizja zlotu), a potem przez uczestników.

 

Proponuję :idea: 11-12 październik 2008

 

Prosze o liste chętnych. Seba mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, ze troche wchodze w twoje "kompetencje" :oops: ale strasznie sie cicho zrobiło w tym temacie, a ja nie chaciałbym przegapic spotkania jak sie urodzi jakieś "last minute", więc lepiej planować do przodu.

 

Pozdrawiam i zapraszam do dyckusji w tym temacie i może w końcu cos się urodzi...

 

A przy okazji widze, ze przybyło nam kilku forumowiczów, więc może i frekwencja będzie dość wysoka.

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jestem jestem,

 

musiałem luknac na kalendarz i wyszło że:

 

od 25 września do 2 pazdziernika mam wyjazd i mnie nie ma :-(

 

a termin 11-12 pazdziernik ide na wesele :-/

 

więc pozostają terminy osiągalne dla mnie:

 

13-14 wrzesien

20-21 wrześień

4-5 pażdziernik

18-19 pażdziernik

i kolejne wekendy

 

sorki za ten 11-12 pazdziernik ale teraz mi sie przypomniało o zaproszeniu na wesele

 

więc piszcie co komu pasuje w tych terminach co powyżej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, jak juz mówimy o weselach to..

 

20-21 wrzesień WESELE

4-5 październik weselE

 

Dlatego moja kolejna propozycja to 18-19 październik

 

A własciwie to ważne żeby zdecydować cokolwiek ... ja się dostosuję - nawyżej z lekka zarwię jakieś wesele ;-)

 

Dyskusja otwarta...

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie zasadnicze brzmi - kiedy?

Sebastian - może dałoby radę rozesłać newsletter z ankietą, a w niej propozycja kilku terminów...

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby zapowiadało się, że moja navara będzie najmniejsza :shock: ???

Moj tato jak już wiedział, że kupiliśmy RAMa (ale nigdy go nie widział) to kiedyś dzwoni do mnie i mówi, że jego kolega z pracy kupił sobie Navarre. I mówi do mnie: Oglądałem ten samochód... ty chyba zwariowałeś, po co ci takie duze auto :shock: . Dla niego pickup to pickup. Zanim zobaczył samochod na żywo powoli oswoiłem go z rozmiarami Dodge :mrgreen: .

 

Wracając do tematu. Ja się dostosuję do terminu, więc na mnie można liczyć, ale wolałbym żeby to wyszło w październiku. Więc na mnie można liczyć.

 

Ale mam propozycję, żeby tak rozegrać wszystko by można było wykonać plan wieczornej degustacji trunków w pobliżu miejsca noclegowego.Głupio by mi było wysłać żonę po godz. 20:00 do pilnowania dziecka , kiedy ja będę bawił się w najlepsze. A tak można dziecko zostawić z "radionianią", czy jak to się tam nazywa i być w pobliżu. Wiem, że nie tylko ja będę z dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.