Skocz do zawartości

Spotkanie Centralna Polska - Zapraszamy :)


abok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Plan spotkania

 

30.08 Sobota

Przyjazd uczestników spotkania i zakwaterowanie

10.00 odprawa (małe przeszkolenie z roadboka)

10.30 wyjazd na trase

Jazda według roadboka

Zaliczymy 2-3 os-y

Tor RMPST

Próba przejazdu dla chętnych (mega błotko)

FP – foto punkty do odnalezienia

PK- punkty kontrolne

Jazda Wranglerem z odwróconą przekładnią kierowniczą (mini os)

Konkurencja Quadowa

Strzelanie z łuku 

16-17 rozpoczęcie grillowania lub ognisko

Jazda Konno dla chetnych po ujeżdzalni (dzieci na lonży)

mini plac zabaw dla dzieci

Podanie wyników

Czas zakończenia sobotniej integracji nie określony :mrgreen:

:2piwo: :zdro:

... czyli w niedzielę za kółkiem siadają: matki, żony, kochanki, siostry, niepijący alkoholicy tudzież własne dzieci z prawkiem jazdy 8-)

 

31.08 Niedziela

10.30 wspólny wyjazd na punkt widokowy Góra Kamieńsk

12.30 przejazd pod wyciąg narciarski i saneczkowy

13.30 zakończenie I spotkania Pickupklub wspólne foty  :-D

 

Cała sobotnia trasa będzie liczyła około 100 km

W całej okolicy są restauracje, zajazdy, bary wiec można w sobote zrobić małą przerwe na obiad.

 

 

:-D pozdrawiam serdecznie Forumowiczów,

Agata (żona Pawła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba - chyba sie wczoraj mijalismy w Łasku. Chyba, ze wielki srebrny RAM z naklejkami klubowymi to nie ty... W każdym razie podrawiam

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Seba - chyba sie wczoraj mijalismy w Łasku. Chyba, ze wielki srebrny RAM z naklejkami klubowymi to nie ty... W każdym razie podrawiam

 

no zgadza sie :-D , jechałem do Zduńskiej Woli i z powrotem, naklejki to dobry punkt do rozpoznawania :up:

 

ja równiez pozdrawiam

 

P.S

 

w tym temacie będzie całe info o ZLOCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby sie trochę wiecej chętnych - wtedy będzie więcej zabawy. Może zapodać trochę propagandy na forum nissana - navara :idea: Co wy na to?

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby sie trochę wiecej chętnych - wtedy będzie więcej zabawy. Może zapodać trochę propagandy na forum nissana - navara :idea: Co wy na to?

 

Spoko...jestem za. My z Sebkiem daliśmy już ogłoszenie na rady4x4 i jeeporg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

dajcie info gdzie sie da...

 

nr do mnie 604 24 67 01

 

wczoraj byłem na punkcie widokowym oraz na górze kamieńsk, tor saneczkowy zajefajny :mrgreen: , jak ktoś jeżdzi wyczynowo na rowerze górskim i zjeżdza z gór to tam własnie chodzi wyciąg i mozna poszaleć, przejazd koło elektrowni i przez teren kopalni robi wrażenie 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Właśnie zarezerwowałem pokój w Dolinie Koni dla mnie , żonki i mojego 17 miesięcznego szkraba (niech się mały oswaja z klimatem od małego) ;-)

Zbieramy się o 10 więc ja od razu zgłaszam że pewnie się spóźnię bo nie wiadomo o której uda mi się wyjechać ale jakby co będę dzwonił i Was szukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę się podsumujemy w kwestii ilości osób na zlocie?

 

Ja zgłaszam 3 osoby (gorsza połowa, lepsza połowa i syn 4,5 roku).

 

A przy okazji pytanie do Sebastiana - czy są jakieś potrzeby żeby przywieźć troche prowiantu albo coś w tym stylu :2piwo: na wieczór integracyjny?

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

na sobote po południu załatwie dla wszystkich kiełbaske kaszanke i kraczek, beda surowki i inne dodatki, piwo i winko tez bedzie, w końcu jestem gospodrzem na mojej działce więc musze was przyjąć jak na gospodarza przystało :-P , z waszej strony jeśli macie ulubiony smak piwa lub wolicie mocniejsze trunki to możecie je zabrać , napewo się nie zmarnują :mrgreen:

 

P.S

 

Ja pije wszytko i dobra wódeczką nie pogardze 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

abok, bullterier gdzie macie spanko?

 

Spotkanie robimy w Dłutowie na stacji benzynowej, przy trasie, zaraz za wiatrakami jadąc od strony Pabianic, stacja będzie po lewej stronie. Stamtąd poprowadzę Was na moja działkę skąd będzie odprawa i Start. (ciężko trafić bez roadboka na działke)

 

Godzina spotkania 10.30, Podajcie mi swoje numery telefonów żebym miał do was kontakt

 

Mój numer 604 24 67 01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, ja jestem z Polski centralnej i wszedzie mam tak samo daleko :lol: też bym chetnie gdzieś spotkal z innymi pickupowcami. Jakies wieści o takich mozliwościach (???)bo ostanio coś strasznie przycichło to forum.. Pozdro dla wszystkich

 

Witam, czy ktos wie ilu uczestnikow zlotu zadeklarowalo chec przyjazdu??

lukasz-plock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Nie ukrywam, że jestem zaskoczony takim NIUSEM :shock: My już prawie na walizkach gotowi do jutrzejszego wyjazdu :roll: Nie potwierdziłem dziś przyjazdu bo dopiero dotarliśmy do domu ale chyba nikt nie miał wątpliwości, że jadę. To znaczy, że tylko Ja i Seba jesteśmy zwarci i gotowi????? Szkoda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem w piątek późno w nocy z wyjazdu. Wstaje dzisiaj o 6, zeby zerknąć na szczegóły miejsca zbiórki a tutaj taka bomba :shock: :shock: :shock: A ja nawet moja żonę przekonałem do wyjazdu :calus:

 

Ok, nie ma co plakać ale szkoda. Zapodajcie jakies info w związaku z niedzielą. Chciałbym Was poznać osobiscie i uszczknąć choć okruszek tych atrakcji, które były w planach. Apropos planów to będzie mozna o nich pogadać na zywo. Jak coś to prosze o telefon na 605 065 665 bo w związku ze zmianami, mam coś do zalatwienia i nie wiem czy bede jeszcze dzisiaj przy kompie.

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Wróciłem w piątek późno w nocy z wyjazdu. Wstaje dzisiaj o 6, zeby zerknąć na szczegóły miejsca zbiórki a tutaj taka bomba :shock: :shock: :shock: A ja nawet moja żonę przekonałem do wyjazdu :calus:

 

Ok, nie ma co plakać ale szkoda. Zapodajcie jakies info w związaku z niedzielą. Chciałbym Was poznać osobiscie i uszczknąć choć okruszek tych atrakcji, które były w planach. Apropos planów to będzie mozna o nich pogadać na zywo. Jak coś to prosze o telefon na 605 065 665 bo w związku ze zmianami, mam coś do zalatwienia i nie wiem czy bede jeszcze dzisiaj przy kompie.

 

Głupi zbieg okoliczności, wszyscy wczoraj wróciliście póżno do domu i nikt mi nie potwierdził na 100% Waszego przybycia, a czekałem do 17.00 :-(

 

ale nic straconego, niedziela ma być ładniejszym dniem niż sobota, więc ja jestm Ready,

jest roadbok, są pucharki dla Was , sa naklejki i bedzie i grill.

 

Wiec tylko od Was zależy czy przyjedziecie :!: :!: :!:

Tylko musicie mi potwierdzić na 100 % :!: :!: :!:

 

spotkanie około godz. 10,30 -11,00

 

mam numer do @abok i @bullterier więc dziś dzwonie do was po południu celem potwierdzenia niedzielnego spotkania.

 

Wodzu proszę o kontakt telefoniczny lub SMS bo bede bez kompa dziś.

 

Mój numer 604 24 67 01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.