Skocz do zawartości

Dodge Ram 2500 CTD Manual


roblukas

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że jest tutaj sporo informacji na temat hemików natomiast nie doszukałem się informacji o dieslach (jestem nowym forumowiczem dlatego wybaczcie jeśli coś pominąłem). Generalnie zamierzam kupić cumminsa ale jak zdążyłem się zorientować raczej chwalicie benzyniaki HEMI. Chciałbym nawiązać kontakt z użytkownikiem rama 2500 w dieslu i manualu (takie auto "chodzi" mi po głowie). Mam jeszcze parę miesięcy (celuje raczej na wrzesień) i mam nadzieję, że do tego czasu moje wątpliwości pomożecie mi rozwiać.

RAM 2500 5.9 ctd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roblukas, przeniosłem Twój post i założyłem Ci temat.

Dział "¤ Części, akcesoria, tuning,specyfikacja,dane -linkownia" jest tylko linkownią do fajnych stron w tym temacie. Zwracajcie uwagę na to gdzie piszecie posty, poza tym użyj opcji szukaj, bo o dieslach CTD było sporo mówione.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Generalnie zamierzam kupić cumminsa ale jak zdążyłem się zorientować raczej chwalicie benzyniaki HEMI
Wprost przeciwnie. CTD jest lepszy , ale też sporo droższy. Wygodniejszy w codziennej jeździe jest pickup light duty (ram 1500, F150), ale wszysko zależy po co Ci ten samochód i jakie masz do niego podejście.

Zastanwów się dobrze czy chcesz RAMa z mechniczną skrzynią. To nie jest to samo co np Opel z manualem. O wiele wygodniejsza jest automatyczna skrzynia. Mechanik w RAMie jest raczej tylko dla pasjonata, całkowicie świadomego wszystkich jej wad i niedogodności. Oczywiście nie oznacza to , że są to złe skrzynie. Sa bardzo mocne i niezawodne, ale ich kultura pracy pozostawia wiele do życzenia. Uogólniając , można się po porstu zmęczyć codzienną jazdą takim samochodem, szczególnie w mieście i w korkach.

 

- tak to wygląda. A do tego dolicz jeszcze bardzo twarde sprzęgło. Generalnie mechniczna skryznia jest stworzona do holowania bardzo ciężkich przyczep

 

 

 

BTW. Błagam , nie używajmy takich sformułowań :

rama 2500 w dieslu i manualu
, pomijam, że są one po prostu nie poprawne, ale kojaży mie się to ze slangiem wiejskich dresiarzy w beemwu siek: . Dobra spadam zrobić sobie herbatę w cukrze i w cytrynie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.