Jump to content

Ford F450 2012 r z otomot

Sebastian O.
 Share

Recommended Posts

• Administrators

Byłem go oglądać, sprzedawca bajko pisarz, zdjecia z ogloszenia z przed 3 lat po detalingu. Kupił go 3 lata temu  z przebiegiem 28000 tys km, wiec nie ma go prawie od nowości jak pisze w ogłoszeniu. Bezwypadkowy, nosi slady użytkowania, klamki, wgniotka na tylnej klapie, drobne rysy. Środek skóry noszą już slady wytarcia, drobne przetarcia. Przebieg 42000 km autentyczny. Diagnosta zpisał masy z tabliczki haka holowniczego, ma w dowodzie 7490 kg DMC, MW 4500 kg, brak wpisu O1 O2 odnośnie mas przyczepy, ale wbity hak w dowód 😄,  jego masa z naklejki na słupku DMC 6033 kg, waży około 3900 kg.  Światła przednie symetryczne. Problem z check engine, właściciel tłumaczył innym paliwem w Usa a PL 🤣, są dwa błędy: P20BA - Parametry sterujące podgrzewaczem \\\"A\\\" środka redukującego. Do wymiany jest podgrzewać adblue, wymaga demontażu zbiornia adblue i wymiany podgrzewacza który znajduje się w środku. P2291 - Zbyt niskie ciśnienie sterujące wtryskiwaczami - uruchamianie silnika. No i tu jest problem. Bład może oznaczać zacieranie się pompy wysokiego ciśnienia, wskutek zacierania tworzą sie metalowe opiłki które blokują czujnik ciśnienia paliwa w pompie wtryskowej. Jeśli z czasem pokażą sie kolejne błędy związane z układem paliwowym oznacza że metalowe drobinki dostały sie do pozostałych czujników, wtryskiwaczy i poszły z powrotem w obieg do zbiornika. Pompa ulegnie całkowitemu uszkodzeniu i silnika nie da się uruchomić. Pytanie czy filtry paliwa były wymieniane na czas. są dwa filtry paliwa. Ta naprawa w Usa kosztuje około 10 tyś $. Zakup Forda to dość duże ryzyko, silniki Powerstroke wymagają dużej kultury serwisowej, zaniechanie lub nieodpowiednie obchodzenie sie z silnikiem może doprowadzić do jego przedwczesnego zużycia. Układ paliwowy wymaga dogłebnego sprawdzenia i usunięcia usterek.

Z ceny nic nie zejdzie, Ford jeszcze w leasingu do 1.12.2021.

Mam raport rzeczoznawczy gdyby ktoś był zainteresowany.

P.S cena w ogłoszeniu netto😄

20211112_121325.jpg

20211112_121141.jpg

• Administrators

A jaka cena za niego??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

GRUPA SPEED CAR

Przewozy Międzynarodowe - Polska Niemcy Szwajcaria

Multiagencja Ubezpieczeniowa

netbaza.eu - mobilna baza rezerwacji dla przewoźników

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Similar Content

• By Roblukas76
      cześć
      chciałbym zamontować do f250 led bar (jak na zdjęciu). początkowo planowałem montaż orurowania, który byłby m.in. podstawą montażu listwy led. teraz mam wątpliwości czy warto w orurowanie pchać kasę. może ktoś ma jakiś pomysł? może ktoś ma taki light-bar zamontowany?
      nie wiem ale zdjęcie nie chce się dołączyć. dołączam więc link do takiej lampy z allegro (nie handluję takimi rzeczami więc nie jest to reklama) https://allegro.pl/oferta/laser-led-bar-42-170w-23000lm-9789729077?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_term=desc-yes&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_czesci-samochodowe_pla_ss&ev_adgr=Czesci_samochodowe&ev_campaign_id=14491971570&gclid=Cj0KCQiAhf2MBhDNARIsAKXU5GTiec7J02N09tDCn3Br7CCdSjq_xibto0KkPnA-8Ke4eNEiI0W1z7kaAl6WEALw_wcB

• By milek
      Czy w 5.4 Triton zachodzi potrzeba wymiany rozrządu?
    • By t-olo
      Witam. Czy może ktoś z Was przerabiał temat wymiany krzyżaków półosi w przednim moście w takim Fordzie jakiego mam ja (tj. Ranger 1997 r.). Most z przodu to DANA35 z tego co się doczytałem. Czy może ktoś wie, czy półosie wyjdą z gruchy czy też trzeba je tam rozpinać i czy trzeba ściągać całą zwrotnicę czy da się ją tylko "odchylić" odkręcając od góry? Pozdrawiam. OLO.
    • By Raptor
      Witam 
      Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś na temat tego samochodu? 
      Zaczynam przygodę z pick up i padło na Rengera Raptora. Tylko czy to dobry wybór? 
    • By DragonEv
      Pacjent to ford f150 rocznik 2006, 5,4L
      Podczas hamowania zapala się i mruga kontrolka OD/OFF oraz pokazuje napis transmission malfunction.
      Objaw jest taki jakbym jechał z włączonym guzikiem od/off ( czyli obroty są wyższe).po kilkunastu sekundach wszystko wraca do normy.
      Bywa, że przy prędkości 100- 140 km/h obroty zaczynają pływać. To znaczy skaczą co sekundę między 2 a 3 tyś obrotów.
      Auto poszło do mechanika, skrzynia rozebrana okazało się , że jakieś drobiazgi są do wymiany ( hamulec czy coś ) i to zostało wymienione na nowe.
      Pomogło może na 2-3 tyg i problem wrócił.
      Skrzynia ponownie rozebrana i wszystko w środku gra. Nie potrafimy zdiagnozować tego problemu.
      Maił ktoś podobną ustekę ? natknał się na coś takiego ? Możecie pomóc ?

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.