Jump to content

Ford F150 2003 - zderzak przód

Cypis44
 Share

Recommended Posts

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Similar Content

• By blacksmoke
      http://www.fordf150.net/forums/viewtopic.php?t=79104
    • By circos
      Interesuje mnie rozstaw śrub do Ford F150 1997 XLT oraz jaki rozmiar opon można największy włożyć - bez potrzeby liftowania ?
    • By Malin
      No i zakopałem się........ nic dziwnego tej zimy, choć przyznam że przy wielkości tego autka fakt ten mnie zaskoczył. Ale sam sobie jestem winien.

Tofałem, tofałem, tofałem aż mi się tylnie ośka na załamaniu skarpy i śniegu powiesiła. Walka była nie mała i mocno się rozgrzałem szuflując, ale SAM w pojedynkę auto wyrwałem.

Było by łatwiej, gdybym miał z przodu hak, bo wyrwałbym autko swoim JEEPkiem. Ale jakże mi było nie fajnie jak się okazało że nie mam gdzie zaczepić kinetyka :evil:

No i po chwili poszukiwań znalazłem odpowiednie rozwiązanie w ojczyźnie Rama
      HAK
      ale może ktoś z Was już ćwiczył polonijne rozwiązanie?
    • By Czaro
      Czołem. Poszukuję tylnej klapy , tylnego zderzaka , przedniego zderzaka oraz wydechu( końcowe rury) do Forda F -150 z 1993 roku
      Jeśli Ktoś coś posiada chętnie kupię. Pzdr czaro

• By Sylwek79
      Witam
      Mam pytanie do posiadaczy Fordów F150 z instalacją gazową, a mianowicie gdzie macie zamontowane butle na LPG, czy w miejscu koła zapasowego czy może w innym miejscu ?

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.