Jump to content

Ford F150 2003 - zderzak przód

Cypis44
 Share

Recommended Posts

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Similar Content

• By milek
      Czy w 5.4 Triton zachodzi potrzeba wymiany rozrządu?
    • By t-olo
      Witam. Czy może ktoś z Was przerabiał temat wymiany krzyżaków półosi w przednim moście w takim Fordzie jakiego mam ja (tj. Ranger 1997 r.). Most z przodu to DANA35 z tego co się doczytałem. Czy może ktoś wie, czy półosie wyjdą z gruchy czy też trzeba je tam rozpinać i czy trzeba ściągać całą zwrotnicę czy da się ją tylko "odchylić" odkręcając od góry? Pozdrawiam. OLO.
    • By Giozmo
      Witam i mam pytanie do tych ktorzy mieli do czyniena juz z przerobka przednich swiatel w swoich sto50- atkach glwonie chodzi mi o swiatla postojowe ktore orginalnie sa pomaranczowe zarowna sa swiatlami postojowymi oraz kirunkami , rozumiem ze polskie prawo nie dopuszcza pomaranczowych swiatel postojowych :?: jak sobie z tym poradziliscie ?
      Z gory dzieki za podpowiedzi
    • By partyczak
      Witam, w temacie powitalnym napisałem, że szukam czegoś z paką do firmy jak i dla rodziny - żeby mieli trochę miejsca dla siebie. Do tej pory miałem Patfindera i Toyotę v8 z 2008 roku - rama zgnita w imenty - w aso mówili mi że to norma pfffffff Patfinder silniki pozostawiają wiele do życzenia.
      Chcę kupić Rama 1500 lub forda f150 w benzynie rocznik tylko 2015, diesle mnie nie interesują. Chciałem uzyskać parę informacji.
      Auto będe gazował i tutaj pytanie które lepiej będzie współpracowało na gazie hemi czy silnik z f 150 5.0 v8 ? Tak w ogóle co to za silnik siedzi w tym fordzie - 5.0 jest to sprawdzona jednostka, godna polecenia ? O HEMI w ramach słyszałem wiele dobrego.
      2 sprawa które wozidło jest wygodniejsze ? Z wyglądu bardziej leży mi Ram, podobno prowadzenie f150, jakośc wykonaina teraz na + dla Rama. Ford ma zawieszenie pneumatyczne ? Przyznam że bardzo by mi się takie coś przydało podczas załadunku albo przy zapinaniu przyczepy, na pewno ułatwi życie.
      Wiele czasu przebywam w niemczech ze względu na firmę i tak naprawdę widzę na 10 ramów 1 Efkę 150. Ram lepszy ? Jak to jest ?
    • By SIMAX
      Witam.

Może ktoś z forumowiczów wymieniał już czujnik temperatury płynu w F150 5.4 V8 z 2007roku.
      Z tego co czytałem są dwa czujniki. Jeden zlokalizowałem w głowicy, ale ponoć ten odpowiedzialny za wskazania na zegarze jest gdzieś indziej...Może wiecie gdzie go szukać?

A powód wymiany jest taki: wskaźnik temperatur wody zaczął nagle iść na maksa, ale woda się nie zagotowała i komunikat na kompie taki, że zredukowano moc silnika. Po sprawdzeniu stanu płynu auto jedzie dalej bez problemów. Po przejechaniu około 1000km znów wskaźnik poszedł nagle na czerwone pole...i dlatego decyzja o wymianie czujnika, który jest odpowiedzialny za wskazania na liczniku.

Tak na marginesie to powiem, że ten czujnik nie jest tani bo kosztuje każdy 190zł!

pozdrawiam
      SIMAX
      :-)

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.