Skocz do zawartości

Znalezione na alledrogo/ebay


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

I dlaczego nie ma opisu tylko same zdjęcia bez niczego tak naprawdę?

Bo ogłoszenie jest już nieaktywne ;-)

 

Faktycznie, ślepy jestem i tego nie zauważyłem. Sorry za moją nieuwagę :) Ale chciałbym sobie mimo wszystko o tym pojeździe poczytać, co oni tam włożyli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kurczę, przejeździłem pierwszą część mojej młodości dużymi fiatami i w życiu bym nie dał takiej kasy za tego bądź, co bądź komunistycznego strucla. W 100% oryginalny. Felgi też? 36koła!! Rama można by fajnego sobie kupić. Taka cena owszem, ale 2114r. Wtedy to będzie prawdziwy unikat. ;-)

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie w świecie Drug to auto jest sporo warte, dla kolekcjonerów z zachodu to unikat i coś całkiem innego, dużo by się znalazło osób, którzy by zapłacili pokaźną sumkę.

 

tutaj dale linka http://www.classicitaliancarsforsale.com/1976-polski-fiat-125p-pick-up-truck/

 

ten egzemplarz w USA został wylicytowany na ebay już nie pamiętam za ile ale plus/minus 10k USD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było by frajdy :)

 

Ale nie podoba mi się ta podłoga z alu na pace. Nie pasuje do stylu i epoki pojazdu. I przez to wieje pickupem do ważenia surowego mięsa, żeby sanepid się nie przyczepił :mrgreen:

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonko, tylko, że ten z Twojego linku to nie dość, że zachowany oryginale, to jeszcze do tego jeden z kilku egzemplarzy wyprodukowanych w wersji USA - trzech czy czterech o ile dobrze pamiętam. Więc nijak ma się jego wartość do czerwonego z allegro - tamten to tylko solidnie odbudowany seryjny pickup, dodatkowo odbudowany niekoniecznie zgodnie z tym co wypuszczała fabryka.

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Kuba M Pełna zgoda. Do tego 10k papieru, to tylko 30koła złotych. A ten wywalony za 36!!!!

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonko... ten z Twojego linku to nie dość, że zachowany oryginale...

No właśnie. Czasem jak widzę jakie wynalazki u nas dostają żółte tablice to się nóż w kieszeni otwiera... :evil:

Temu czerwonemu to tylko wielkiego subwoofera na tej ryflowanej pace brakuje i pod remizę jak znalazł. A szkoda, bo reszta wygląda nawet znośnie.

Niby o gustach się nie dyskutuje ale stolicą kiczu jesteśmy już od dawna i jakby się dało to nawet na Wawelu wisiałyby reklamowe bilboardy a dziedziniec królewski wybrukowanoby polbrukiem... :-/

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby o gustach się nie dyskutuje

Ja znam inną wersją - gust jest tylko jeden i albo się go ma, albo nie :mrgreen:

 

 

Czasem jak widzę jakie wynalazki u nas dostają żółte tablice to się nóż w kieszeni otwiera...

Wystarczy czasem przejrzeć allegro i popatrzeć na wydumki z żółtymi tablicami :pala:

Nie po to je wprowadzono, żeby byle ulep zwolniony był z OC i miał do tego wieczysty przegląd :-/

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten egzemplarz w USA został wylicytowany na ebay już nie pamiętam za ile ale plus/minus 10k USD

Ciekawe kto go kupił, bo największe zainteresowanie w USA takie auta wzbudzają pośród Polonii, czyli wśród ludzi, którzy traktuja te auta w kategoriach sentymentu, a nie realnej ich wartości.

Z całym szacunkiem, bo bardzo lubię nasze "byki", ale to jest wciąż tandetny model fiata produkowany w milionach sztuk dla ludu i daleko mu jeszcze do określania go mianem wartościowego klasyka. Dla porównania mogę podać Forda model T, który pomimo upływu wielu lat od zakończenia tej gigantycznej produkcji nadal często jest wybierany jako bazę do pospawania hot rodów i nikt się nad ta masową produkcja nie rozczula. Hot Rody na bazie modelu T są droższe niż model T w oryginale : http://www.hemmings.com/classifieds/carsforsale/ford/model_t

Fiat 125p owszem będzie wart gigantycznych pieniędzy, ale w takich wersjach jak 1600 Monte Carlo lub 1800 Akropolis, a nie masowy pickup z blachą ryflowaną na pace.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto go kupił, bo największe zainteresowanie w USA takie auta wzbudzają pośród Polonii,

Z tego co pamiętam to jakiś chłopak właśnie o naszych korzeniach.

Fiat 125p owszem będzie wart gigantycznych pieniędzy, ale w takich wersjach jak 1600 Monte Carlo lub 1800 Akropolis

Dokładnie. Zakładając oczywiście, że wreszcie gdzieś odnajdzie się jakiś oryginał ;-) A sądząc po cenie za jaką sprzedał się ten zielony pickup, to też raczej nie osiągną kosmicznych kwot :roll:

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem na allegro Warszawę M20 za 90 000zł. Za tą cenę po 1000 kroć wolałbym kupić oryginalnego Plymouth Roadrunner z 1971r. , a zamiast 125p za 36000 wolałbym chociażby takie auto: http://otomoto.pl/mercedes-benz-s-250-w-108-s250-zabytek-100-oryg-C32410120.html

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.