Skocz do zawartości

Znalezione na alledrogo/ebay


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

... no i ta zabudowa na pace... tragedia ... czemu ona służy, bo wygląd pierniczy, ogranicza pakę, aerodynamiki nie poprawia... po co to się zakłada?
żeby nie było mi też się to nie podoba, ale czy zawsze coś musi służyć czemuś, nie czasem po prostu jest bo komuś się podoba albo po prostu chce takie coś mieć...

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było mi też się to nie podoba, ale czy zawsze coś musi służyć czemuś, nie czasem po prostu jest bo komuś się podoba

... masz rację Mudder, też bym coś takiego założył jak bym chciał spieprzyć wygląd auta i rzeczywiście to też może być powód... :-D ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla poszukujących bardzo ciekawie wyglądający Ram i w sumie nie można się bardzo przyczepić do niego... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13218293 , poza tym, że w opisie prawie jest napisane, że był użytkowany przez babcie do dowożenia pieska do weterynarza... :-P

 

No i z całym szacunkiem dla poznaniaków, ale do Poznania po auto ta ja już nigdy nie pojadę, bo zawsze jest stan idealny, a po przyjeździe okazuje się, że Pan/Pani coś zapomniała powiedzieć, np. bagatela, że był walony ze wszystkich stron, albo jak ja kupowałem Rama i oglądałem jednego w Poznaniu to Pan zapomniał powiedzieć, że kierownica jest spalona... :pala: Nie wiem czemu mnie tylko spotykają takie przygody w okolicach Poznania. :-/

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tą Dode to już widze że stoi przez dłuższy czas, chyba nie może znależć nowego właściciela:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1059004584

 

z zewnątrz taki własnie mi sie podoba, ale bez 4x4 odpada.:-(

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
... a mnie coś w nim nie pasi, może gdyby te czarne wstawki były matowe...?
Przypuszczam , że mógł być puknięty bo seryjnie takiego zestawienia kolorystycznego raczej nie było. A te progi czarne dodali by odwrócić uwagę od czarnych części z przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.