Skocz do zawartości

maly problem z nawiewem


dejwitt

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie wiem gdzie szukac problemu, otoz wydaje mi sie ze z kratek nei dmucha adekwatnie do tego co sie slyszy jak pracuje na wysokich obrotach dmuchawa...nie iwem cyz to norma czy mam gdzies szukac przyczyny a jak tak to wlasnie gdzie zaczac?...poza tym dziwny mam nadmuch na nogi otoz na kierowce jak sie ustawi dolny nadmuch toleci cieple powietrze na strone pasazera juz tylko zimne nawet jak i dla pasazera i kierowcy sa ustawione max temp. Moze ktos mial z Was podobny problem?

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz działanie wentylacji w obiegu wewnetrznym -czy wystepuje róznica w sile nawiewu po nacisnieciu przycisku recylkulacji . Jesli nie ma zmian to problem dotyczy klapki od recylkulacji , urwała się i zasłania dopływ powietrza do wentylatora . Aby to naprawic trzeba zdjac cała deskę , można w prosty sposób sie chwilowo ratować wyciągając wentylator i przez otwór wyjąć urwaną klapkę .

DODGE RAM 1500 5,7 HEMI

Jeep Grand Cherokee WJ 4,7

Mercedes G 300TD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie filtr kabinowy?????? Wow... luksus, ja nie mam, a przydałby się staremu zasmarkańcowi na wiosne jak wszystko pyli. :-P

 

Napewno jestes pewny ze nie masz?

 

Zobacz w tym linku 3 ostatnie pozycje, niby do Twojego rocznika jest :-/

http://www.familycar.com/autoparts/dodge/cabin_air_filter.html

 

W necie mozna znajsc sprzeczne informacje ,jedni twierdza ze jest inni ze nie ma :-/

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie filtr kabinowy?????? Wow... luksus, ja nie mam, a przydałby się staremu zasmarkańcowi na wiosne jak wszystko pyli. :-P

 

Napewno jestes pewny ze nie masz?

 

Zobacz w tym linku 3 ostatnie pozycje, niby do Twojego rocznika jest :-/

http://www.familycar.com/autoparts/dodge/cabin_air_filter.html

 

W necie mozna znajsc sprzeczne informacje ,jedni twierdza ze jest inni ze nie ma :-/

Jest pewna niezgodność. 1999-2002 to II generacja 2003 ti już trzecia. Czyżby w II gen i w III był ten sam filtr? Jeśli tak to czemu zaznaczone jest do 2003, a nie do 2005? Ja mam wrażenie, że to chodzi o Ram Vana 1500.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.