Skocz do zawartości

V10 TOUGH


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Bull zacznij wreszcie motać swojego, bo Twój Ramik się wkońcu pogniewa na Ciebie.
No mówiłem Ci już, że miałem wstawaić do Darka mojego bombowca, ale potrzebują go w czerwcu do przewiezienia kilku rzeczy i przelożyłem prace początek lipca, jak tylko wrócę z wakacji. To pewnie potrawa ze 2 miesiąca zanim zrobi się wszystko jak należy.

 

Odświeżyłem, poczytałem... coś wspaniałego...
No wiem, wiem :twisted: . Nie gadaj... sprzedawaj swojeg BMW 1500 Hemi :mrgreen: i kupuj HD 2 gen :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koledzy co powiecie na stucksy w benzyniaku? Wiem, że najlepiej pasują do diesli, ale wydaje mi się, że to tylko one zapewniają tak głębokie metaliczne brzmienie:

http://www.youtube.com/watch?v=sLf48myfN4M.

(w obu przypadkach oczywiście jedyny słuszny V10 :twisted: )

 

A w końcu Dodge Lil Red Express też miały kominy, a były benzyniakami i to jednak klasyk nad klasyki.

 

 

No sam już nie wiem czy to fajny klimat czy profanacja :-/ , ale zaczyna mi się ten pomysł coraz bardziej podobać. Czekam na opinie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominy są wypas.I robią tak:

http://www.fourwheeler.com/eventcoverage/129_0906_4x4_truck_mudding_spots_usa/photo_07.html

No ale w benzyniaku to tak nie bedzie chyba :kasztan:

Ale..płomienie da się zrobic to nocą powalający widok

 

I wtedy "klakson" air.I respekt na całej drodze.Ci z plaskaczy europa ze strachu nie ruszą z miejsca.Na bank.Już to przerabialiśmy na ulicy. :)22 :)22

Na pace postaw MG42.Zgadaj się z jakimś militarystą.Kur.. efekt będzie kosmos.W centrum miasta.

 

Pytanie co to za flegi na tym czarnym Ram na górze.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co powiecie na stucksy w benzyniaku? Wiem, że najlepiej pasują do diesli, ale wydaje mi się, że to tylko one zapewniają tak głębokie metaliczne brzmienie:

http://www.youtube.com/watch?v=sLf48myfN4M.

(w obu przypadkach oczywiście jedyny słuszny V10 :twisted: )

 

A w końcu Dodge Lil Red Express też miały kominy, a były benzyniakami i to jednak klasyk nad klasyki.

 

 

No sam już nie wiem czy to fajny klimat czy profanacja :-/ , ale zaczyna mi się ten pomysł coraz bardziej podobać. Czekam na opinie ;-)

Ja się cały czas waham czy aby nie będzie zbyt głośno w kabinie po takiej operacji...

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co powiecie na stucksy w benzyniaku? Wiem, że najlepiej pasują do diesli, ale wydaje mi się, że to tylko one zapewniają tak głębokie metaliczne brzmienie:

http://www.youtube.com/watch?v=sLf48myfN4M.

(w obu przypadkach oczywiście jedyny słuszny V10 :twisted: )

 

A w końcu Dodge Lil Red Express też miały kominy, a były benzyniakami i to jednak klasyk nad klasyki.

 

 

No sam już nie wiem czy to fajny klimat czy profanacja :-/ , ale zaczyna mi się ten pomysł coraz bardziej podobać. Czekam na opinie ;-)

Ja się cały czas waham czy aby nie będzie zbyt głośno w kabinie po takiej operacji...

Jeszcze głosniej niż u mnie? :-P

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj RAM jest dość dobrze wygłuszony i na razie wogóle nie przeszkadza mi hałas wydechu. A cich też specjalnie nie jest. Myślę, że tragedii nie będzie.

 

 

 

Kominy są wypas.I robią tak:

http://www.fourwheeler.com/eventcoverage/129_0906_4x4_truck_mudding_spots_usa/photo_07.html

No ale w benzyniaku to tak nie bedzie chyba :kasztan:

Pewnie , że nie będzie. Bo nie będzie tak dymiał :mrgreen:

 

 

 

 

Pytanie co to za flegi na tym czarnym Ram na górze.?

co masz dokładnie na myśli?

 

Kabine mozna wyciszyć.Kiedyś też miałem ten problem.Odpowiednie maty wygłuszające i uszczelki do szyb i cisza.

Zgadza się , nie jest to problem. Dzień pracy i nakłady jakieś kilkadziesiąt złotych. Kacpero przerabiał temat w swoim Ramie

 

No ale jak sądzicie? Pasują stacksy do benzyniaka czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabine mozna wyciszyć.Kiedyś też miałem ten problem.Odpowiednie maty wygłuszające i uszczelki do szyb i cisza.

Tego na pewno nie chce mi się robić :roll:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde.. kominy są super.Nad czym się zastanawiasz.Zobacz na zdjęciach jak to ładnie wygląda.

 

Co za róznica benzyna czy ropa? Robi ci to jakąś róznice.Chyba nie.Wyluzuj i dawaj kominy.Tylko ładne żeby były.A nie jakaś zwyła prosta "rura"

 

Takie z puszką w srodku i ta puszka owinięta dziórkowana siatka.I oczywiście lekko zakęcone do tyłu na końcu.Niklowane.

 

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Red_truck_USA.JPG

 

:)22 :)22 :)22 :)22 :)22 :)22 :)22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się zastanawiam nad wydechami na boki. Teraz mam na tył dwa grube silverline'y i jakoś mi to nie podchodzi zupełnie. Albo będzie na boki, albo stacksy. Tak czy siak, chce uwolnić przestrzeń pomiędzy wałem a prawą podłużnicą ramy , gdzie obecnie jest upchnięty ukł. wydechowy, A zaoszczędzone miejsce chcę przeznaczyć na zbiornik LPG w przyszłości.

 

A ten z otomoto komplenie mi się nie podoba :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam z Opolskiego i gratulacje :) znam to uczucie samoczynnego uśmiechu na widok własnego RAMa :-)

 

...i chyba oprócz nowszego modelu RAMA to nie ma lepszego wuzka na tym globie ;

 

heheh chyba jest.... Dodge RAM 2500 8.0 L V10 :)22 :)22

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAMY!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...i chyba oprócz nowszego modelu RAMA to nie ma lepszego wuzka na tym globie ;

 

heheh chyba jest.... Dodge RAM 2500 8.0 L V10 :)22 :)22

 

Widze, że choroba postępuje ;-) . Dobrze, dobrze... będę ją tylko podsycał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAMY!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...i chyba oprócz nowszego modelu RAMA to nie ma lepszego wuzka na tym globie ;

 

heheh chyba jest.... Dodge RAM 2500 8.0 L V10 :)22 :)22

 

Widze, że choroba postępuje ;-) . Dobrze, dobrze... będę ją tylko podsycał.

 

postępuje postępuje, jeszcze jak się dowiedziałem, że jest III gen. przed liftem z tym silnikiem to już w ogóle nie wyobrażam sobie innego następnego RAMa :lol:

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam V8 jest jak psów i to na całym świecie , a V10 to rzadkość ... no może w ostatnich kilku latach Niemcy i Włosi zaczęli robić V10. Ale ojczyzną V10 jest USA . Zresztą dźwięk dzwiękiem a moc mocą. To jednak 2 dodatkowe cylindy więcej. Mi zaczyna się już V8 nudzić. Zresztą co tu gadać najlepszy wpływ na dzwięk ma pojemność . V8 z jakiegoś tam ałdi w życiu nie będzie tak brzmiało jak choćby wielkolitrażowa I6 ... na przykład cummins czy inna ciężarówka

Jeśli zaś chodzi o silniki rzędowe to nic jednak się nie równa z dźwiekiem wielkolitrażowego wolnoobrotowego V12 bez kolektórów wydechowych :twisted: Oczywiście na pierwszym mniejscą są silniki gwiazdowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.