Skocz do zawartości

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT PICKUPÓW


ronin

Rekomendowane odpowiedzi

Drug nie przesadzaj nie było tak źle a nawet całkiem spoko może troszke nie przygotowaliśmy sie na temperaturę bo zakładałem ze będzie cieplutko no i nieziemsko kąsały komary. Moja zona wiedziała że nie jedzie do wesołego miasteczka. A nie ukrywam że mi bardziej było na ręke ją zawieżć do domciu i wrócić samemu, ale niestety jak juz napisałem życie płat figle i sie nie udało. Natomiast na kolejny spocik i tak zabiorę żonke to taki mój hamulec żeby nie narobic czegos głupiego. No i nie wyobrażam sobie żeby pojechac bez mojego malca który tak samo czekał na ten zlot jak ja. Niech za młodu układa sobie wrtości.

POZDRAWIAM

Tritrans Krzysiek

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia , ale możesz go nie stracić !!!

 

Ford kuga 2,0 '15

Opel vivaro 2,0 '11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam , pasuje mi jezioro Biale , o ktorym pisal @Jonko (opcjonalnie - WRZESIEN LUB PAZDZIERNIK ) bo wlasnie wtedy jade w tamte strony na swinobicie ;-)

ze swojej strony moge wtedy dolozyc skrzynke wysmienitej swojskiej kielbasy i wiaderko '' ludowej ''gorzalki - rownie wysmienitej , bo macerowanej na owocach aroni 8-) :mrgreen:

dodge"caravan" :-) 1500/Hemi 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug nie przesadzaj nie było tak źle a nawet całkiem spoko

Krzysiu, nie denerwuj mnie, przecież ja nigdzie nie napisałem, że było źle, a wręcz przeciwnie napisałem, że było bardzo dobrze. Nie przekręcaj moich słów tylko doczytaj uważnie. Napisałem, że miałobyć rodzinnie w Świętochowie, a nie było nic. Alternatywna impreza w Poraju była bardzo fajna i należą się wielkie słowa uznania dla chłopaków za zorganizowanie tej imprezy. Żałuje tylko, że nie odbyła się ta impreza w Świętochowie, bo miała naprawdę spory potencjał, ale się zesrał. Jak dla mnie Poraj może zagościć na stałe jako punkt na mapie do corocznych spotkań. Okolice Poraja są naprawde wspaniałe.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug zapomniałem napisać że nie było tak żle z moją żoną zabrakło słowa "żona" bo impreza była na 100% a jak widze filmiki to nawet na 110 %

Tego też nie powiedziałem, że było z nią źle. Pamiętam ją ze spotu w Wawie i to bardzo miła kobieta o bardzo dużej wyrozumiałości dla naszego "zajoba". Pisząc o Twojej żonie miałem bardziej na myśli, że miło by było zabierać swoje, żony, dziewczyny, czy kochanki, bo będzie milej, a i dziewczyny będą mogły spędzić milej czas. Problem nie jest w Twojej żonie tylko w naszych, że nie chciały, bądź nie mogły dotrzeć, bo w ten sposób naraziły Twoją małżonkę na nudy. To miałem na myśli.

Pozdrów małżonkę i podziękuj od nas za stawiennictwo i przekaż, że następnym razem napewno wszyscy dołożą starań, żeby miała damskie towarzystwo.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki do filmów bez obróbki:

http://www.youtube.com/watch?v=_R0lRx8HS-k

http://www.youtube.com/watch?v=Q-JbKg96zMk

http://www.youtube.com/watch?v=-IbR4czFtAg

 

Postanowiłem je upublicznić, bo jednak są tam też nasze emocje i dzwieki hornów, czy palenia kapcia. :-P

 

Poza tym praca silnika CTD z 96r musiała być pokazana. SUPER KLEKOT!!! :kasztan:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji tego, ze prowadze osrodek wypoczynkowy w Jastrzebiej Gorze nie bedzie to jakis wielki wysilek organizacyjny - zaproponuje plan, termin, mozliwe atrakcje - a kto bedzie ten bedzie... do tej pory organizuje coroczny ogolnopolski zlot megan coupe klub polska wiec nie jest to dla mnie pierwszyzna ;-)

No, brzmi coraz ciekawiej...

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous
no dobra - co powiecie na kolejny zlot we wrzesniu na pomorzu? - mam sobie zawracac glowe organizacja czy ciezko wam bedzie tu dotrzec?

 

Mario to zakładaj temat!!!! Chyba termin październik jest dobry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.