Skocz do zawartości

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT PICKUPÓW


ronin

Rekomendowane odpowiedzi

Temat nie umiera, tylko ranga i wielkość imprezy nie będzie wielka , bo i forum nie jest bardzo rozległe, więc organizacją nie trzeba się zajmować na pół roku w przód. :-P Mam nadzieję, że Ronin rozpocznie przygotowania na całą parę na pocztku czerwca, a ja mu w tym napewno pomogę. Misiek, dziękujemy za chęć pomocy, jeśli takowa będzie potrzebna to na 100% skorzystamy, a niewykluczone, że ty jako człowiek który na niejednej takiej imprezie był, możesz mieć przydatne sugestie i rady :-D .

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Impreza jak najbardziej aktualna, ja znikam od 2 do 5 czerwca, jade sie kiwac na lodkach na mzaury ale od niedzieli czyli 6 czerwca bede ciezko pracowal nad tym jak wam nie ulatwic pobytu na spotkaniu, licze na pomoc wszystkich, w tej chwili mozemy zrobic liste pomyslow co mogloby byc na zlocie na co ktos ma ochote , chcialbym aby to byla fajna dobrze zorganizowana impreza :)

 

p.s. pamietajcie zeby zabrac kapielowki bo woda juz sie robi fajna a za miesiac bedzie super, Panie nie musza pamietac :twisted: , pozdrawiam wszystkich

www.edbud.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę sie, że sie coś jednak poruszyło... ja moge zaproponować przywiezienie trampoliny dla dzieciaków. Od dzisiaj przez cały weekend jestesmy służbowo na TLC-CAMP pod Poznaniem i mimo, ze to dopiero poczatek, to robi furorę wśród najmłodszych :-D

 

Myślicie, ze uda sie zebrac 20 lub więcej pickupów na zlocie :?:

 

Aha, jak oficjalnie władze potwierdzą termin, to ja-my (jako firma) będziemy się chwalic uczestnictwem na naszej stronie.

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że termin jest już przesądzony...

to do zoba następnym razem :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy to żart? Jakoś nie bardzo jest mi do śmiechu.

Michał odwołujesz impreze od tak sobie po prostu nie dając nawet żadnych szans na przejęcie tej imprezy.

Drug, nie rób scen chłopakowi coś wyskoczyło. Zdarza się, nie ma co się spinać.

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na pewno coś uradzimy. Ja mogę załatwić fajne domki letniskowe na zalewie poraj, na jurze możemy zorganizować mały rajd ( pustynia błędowska, olsztyn itp) ja razem ze znajomym chętnie bym się tym wszystkim zajął. Tylko pewnie dużej ilości osób nie będzie to pasować (lokalizacją)poraj , ale z drugiej strony nie jest tak źle ( dk1 leci zaraz przy). Czekam na opinie.

00' Chevrolet Silverado 5.3 V8 4x4 LT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER!!! Lokalizacja może nawet lepsza niż Świętochów, ja wpisuje się na listę chętnych, oczywiście podtrzymuje swoją deklarację zaopatrzenia w grilla i kiełbaski itp. :-D

 

ABOK, jeśli lokalizacja Ci pasuje, to czy oferta trampolin dla dzieci byłaby nadal aktualna?

 

MISIEK69, czy w sprawach grillowych i wogóle organizacji nadal jesteś chętny do pomocy?

 

SEBA78, kiedyś deklarowałeś przywóz swojego "monster quada", nadal aktualne?

 

Czy ktoś ma jeszcze coś ciekawego do zaproponowania?

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to trampolina aktualna :up:.

 

Lokalizacja pasuje nawet lepiej bo to nie całe 100 km ode mnie. Poza tym to świetne tereny na taką imprezę.

 

Ja się piszę rekami i nogami 8-) .

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na pewno coś uradzimy. Ja mogę załatwić fajne domki letniskowe na zalewie poraj, na jurze możemy zorganizować mały rajd ( pustynia błędowska, olsztyn itp) ja razem ze znajomym chętnie bym się tym wszystkim zajął. Tylko pewnie dużej ilości osób nie będzie to pasować (lokalizacją)poraj , ale z drugiej strony nie jest tak źle ( dk1 leci zaraz przy). Czekam na opinie.

BLACKSMOKE, ruszaj temat. Mam nadzieję, że dasz rade z tymi domkami. Jeśli nawet nie będzie dostatecznej ilości domków to zapytaj o namioty i campery.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja jest świetna jeśli nawet nie bedzie dużo osób to i tak można sie spotkac pogwarzyc przy piwku (oczywiście bezalkocholowym).

Nie mam pomysłu na żadną atrakcję ale może cos wymyślę, Oczywiście moge zakupic jakieś mięcho na grilla i postac przy ruszcie.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

 

Ps. pozostraję do dyspozycji w kwesti jakiejkolwiek pomocy mozna dzwonic 502 361 806

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia , ale możesz go nie stracić !!!

 

Ford kuga 2,0 '15

Opel vivaro 2,0 '11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOOO PANOWIE :-D :-D :-D zaraz wszystko załatwiam jutro już jadę pytać o te domki (mam tam znajomą) na pewno się DA załatwić :-P , możemy poszaleć na quadach ja tez mam ich trochę, więc nie będziemy się nudzić, nawet dla bardziej zaawansowanych możliwa jest wynajem łodzi na zalewie. Oczywiście grill itp też.

00' Chevrolet Silverado 5.3 V8 4x4 LT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.