Skocz do zawartości

olej napędowy w benzyniaku


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Opublikowano

Sąsiad właśnie sprowadził sobie pięknego 24-leniego mercedesa z silnikiem V12 , pojechał na stację i zalał do niego.......ropkę :-P . Zakręcił , odpalił i czarny dym :mrgreen: . Zdziwienie , ale tak kilka razy zrobił. Zastanawiam się co się mogło stać. Myślicie, że załatwił sobie silnik. Ponoć to silnik wtryskowy.

Opublikowano

Silnik raczej nie. Aparaturę wtryskową być może. Choć taki zabytek po płukaniu całości i wymianie filtrów powinien przeżyć ten eksperyment :-)

Ale sąsiada to masz hardkora hehehe :mrgreen:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Gość Anonymous
Opublikowano

Haha... skurczybyk. Już jeździ na benzynie .... widziałem jak sąsiad nim śmigał koło sklepu :-P

Opublikowano
Haha... skurczybyk. Już jeździ na benzynie .... widziałem jak sąsiad nim śmigał koło sklepu :-P

spokojnie i bez problemu, takie silniki nie takie eksperymenty przeżywają, przypuszczam że pewnie nawet instalacji nie płukał, zmienił filtry, diesla na benzynę i heja, teraz o takich silnikach pomarzyć można, ale za to są "ekologiczne" :roll:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.