Jump to content

Toyota Tundra 2014 5.7l - dołożenie aktywnego tempomatu.

andreokz
 Share

Recommended Posts

Witam. Planuję zakup Toyoty Tundry z 2014 r. 5.7l V8 i fabrycznie jest wyposażona w tempomat, lecz nie aktywny. Czy można jakoś dołożyć do takiego modelu moduł aktywnego tempomatu? Na ebay widziałem jakiś kit do kupienia. Czy jest to do ogarnięcia w Polsce? Dzięki za odp.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kucaro
      Przepraszam szanowne grono, ale pozwole zapytac jeszcze raz.
      Znalazlem takie oto autko:
      http://www.2hl.pl/szczegoly.aspx?idoferty=11915&idbranzy=20

a jako ze do BRE mi blizej nic gdzie indziej i jestem 'stałym' klientem, to sie zastanawiam
      czy nie tej Toyoty nie wziać.

Uprzejmie poprosze o oponie dot. spalania, kosztów serwosu, dostepnosci czesci zamiennych oraz ceny założenia dobrej instalki LPG.

VIN:5TBBV54117S452954 (czy mógłby ktoś mi sprawdzić ?)
    • By Mateusz 89
      Mam problem z silnikiem powietrza wtórnego w Toyota tundra 5.7 HEMI 2016 r pomoże ktoś ?
    • By andreokz
      Witam. Interesuje się zakupem Toyoty Tundry z aukcji USA, oczywiście 5,7 V8 z lat 2011 - 2015. Mam pytanie: w sieci jest artykuł o tundrze https://autokult.pl/t/52854,toyota-tundra
      i w tym oto artykule jest wzmianka, że w Tundrze produkowanej po 2007 r. i właśnie z silnikiem 5.7 V8 o symbolu 3UR-FE V-8 jest wada fabryczna wałka rozrządu, spowodowana wadliwym procesem odlewania. Jest wzmianka później w dalszej części artykułu, że wada ta została z czasem usunięta.
      Czy ktoś się może orientuje, czy wada ta został usunięta w podczas liftingu w 2011 roku, czy może dopiero w jej następcy od 2014 roku?
      Dzięki za odp. pozdrawiam
    • By Dodge'r
      Oczywiście chodzi o diagnostykę. Czy ktoś ,coś w temacie jak w temacie?
    • By rpawel76
      Zbieżność Tundra 2007
      Poszukuje danych potrzebnych do ustawienia zbieżności w.w samochodzie , na stacjach które odwiedziłem takowych nie posiadają a w ramach dbania o klienta odsyłają mnie do internetu w celu poszukiwania niezbędnych danych -- a więc poszukaj to Ci zrobimy ---a więc koledzy pomożecie?
      nie wiem co jest trzeci raz wklejam temat i nic ale jakby sie powtórzył to sie nie gniewać

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.