Jump to content

Przerobka swiatel tylnych Dodge Ram 1500 na EU

Talas91
 Share

Recommended Posts

Witam

Nie mogłem znaleść odpowiedniego tematu na forum, dlatego zakładam nowy. Ma ktoś może dokładny opis jak przerobić światła tylne na EU w Dodgu ramie 1500 z 2018 ( tyl na ledach )?

Dodam tylko, że juz mam kupione osobne światła przeciwmgłowe i cofania do montażu w zderzaku ( widziałem, że tak montują ).

Pozdrawiam

Edited by Talas91

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Similar Content

• By Michał_CTD
      A więc jednak będzie, garść informacji TUTAJ
    • By kulka
      ma moze ktos wymiary podkladek przednich do rAMA ?
      ZROBILBYM SOBIE TAKIE 8-)

• By cybermysza
      Na Pilota do auta u jest na nim Panic kłódka otwarta kłódka zamknięta i jest jeszcze taki znaczek zakręcona szczałka i w środku x2 To jest do zdalnego odpalania ?? jak go nacisnę dwa razy zamyka mi się auto po prostu a na liczniku pisze - Remote start aborted hood ajar
      Ktoś po może
    • By tritrans
      Witam potrzebuję tylny most do mojego Ramika oddałem samochód do gazownika do poprawek i jak odebrałem okazało sie ze posypał sie most a dokładniej przy jeździe po łuku w lewo słychać tarcie jak by sie wysypały jakieś łozyska. Nie wiem czy są wymienne i czy można to zregenerować czy tylko pozostaje Zuzcar i inny most ale jak na złość nie mają przełożenia 3,92 a taki potrzebuje. Czy jest ktoś w stanie wyjaśnić mi o co chodzi z tym dyferencjałem DYNA bo na Allegro są łożyska ale nie wiem jakie przypadało by do mojego. No i ostatnia sprawa czy możecie kogoś ewentualnie polecić kto regeneruje takie zabawki.
      Nr mojego mostu to 52114222AA. Przełożenie tak jak napisałem 3,92
      Pozdrawiam
      Tritrans
      Krzysiek
    • By woytek91
      Witajcie,
      Mam problem z reduktorem. Jest to NP246 z auto 4WD. Objawy są dwa. Jeden to taki że przeskakuje łańcuch pod obciążeniem :) czyli oczywista sprawa. Drugi jest taki że jak zapnę Auto 4WD, to jadę jak na ze spiętą blokadą międzyosiową. Czyli przy ostrzejszym skręcie czuć że go blokuje. No i teraz pytanie, czy to mogą być zacierające się tarczki sprzęgła?

Nigdy nie rozbierałem tych reduktorów i nie miałem z nimi styczności. Chciałbym mieć części na półce przed demontażem i nie wiem czy zamawiać taki mocno rozbudowany zestaw z tarczkami sprzęgła, czy to nie działające auto 4wd to coś innego.

Jeśli chodzi o błędy to był tylko C0305, ale po naprawie wiązki zniknął, a problem pozostał. (działo się jeszcze tak że jak przełączyłem na auto, to nie dało się później wrócić na 2wd, ani 4hi ani 4lo, po naprawie wiązki czujnika jest ok. przełączanie działa jak należy).

z góry dzięki za odpowiedzi i sugestie :)

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.