Jump to content

Ram V gen przeróbka świateł i gniazda haka

ded
 Share

Recommended Posts

Na dniach dotrze do mnie RAM 1500 V gen, 2019 limited. Mam kilka pytań odnośnie przeróbki świateł. Z tego co się zorientowałem, to kierunki w nowej generacji są już pomarańczowe, więc ten problem odpada. Czy muszę coś działać z przednimi lampami? Konieczna jest przeróbka symetrycznych? Kiedyś chyba trzeba było przerabiać lampy UK, ale jak się dało przestawić na symetryczne to nie koniecznie. Znajduję tylko jakieś stare posty w sieci na ten temat...

Z tyłu kierunki już będą w odpowiednim kolorze, więc zostaje dołożenie przeciwmgielnego. Temat generalnie prosty, choć pewnie pracochłonny. Jaka lampeczka będzie dobra jakościowo i względnie estetyczna do montażu w okolicy haka. Jaki włącznik ogarnąć i w którym miejscu? Może uda się jakiś fabryczny dołożyć?

Ponieważ często latam z przyczepą zamiast adaptera chciałbym dołożyć gniazdo 7 pin oraz 13 pin. Kilka razy już to robiłem, żadna filozofia wciąć się w wiązki. Najchętniej zamocowałbym nowe gniazda po lewej stronie tablicy rejestracyjnej. Czy komputer nie będzie sypał jakimiś błędami spalonych żarówek? W starych autach było ok, ale w nowszej beemce już musiałem wykodować sprawdzanie obwodu przyczepy, bo regularnie sypał błędem po jej podpięciu. 

• 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Similar Content

• By Michał_CTD
      A więc jednak będzie, garść informacji TUTAJ
    • By kulka
      ma moze ktos wymiary podkladek przednich do rAMA ?
      ZROBILBYM SOBIE TAKIE 8-)

• By cybermysza
      Na Pilota do auta u jest na nim Panic kłódka otwarta kłódka zamknięta i jest jeszcze taki znaczek zakręcona szczałka i w środku x2 To jest do zdalnego odpalania ?? jak go nacisnę dwa razy zamyka mi się auto po prostu a na liczniku pisze - Remote start aborted hood ajar
      Ktoś po może
    • By tritrans
      Witam potrzebuję tylny most do mojego Ramika oddałem samochód do gazownika do poprawek i jak odebrałem okazało sie ze posypał sie most a dokładniej przy jeździe po łuku w lewo słychać tarcie jak by sie wysypały jakieś łozyska. Nie wiem czy są wymienne i czy można to zregenerować czy tylko pozostaje Zuzcar i inny most ale jak na złość nie mają przełożenia 3,92 a taki potrzebuje. Czy jest ktoś w stanie wyjaśnić mi o co chodzi z tym dyferencjałem DYNA bo na Allegro są łożyska ale nie wiem jakie przypadało by do mojego. No i ostatnia sprawa czy możecie kogoś ewentualnie polecić kto regeneruje takie zabawki.
      Nr mojego mostu to 52114222AA. Przełożenie tak jak napisałem 3,92
      Pozdrawiam
      Tritrans
      Krzysiek
    • By Giozmo
      Witam i mam pytanie do tych ktorzy mieli do czyniena juz z przerobka przednich swiatel w swoich sto50- atkach glwonie chodzi mi o swiatla postojowe ktore orginalnie sa pomaranczowe zarowna sa swiatlami postojowymi oraz kirunkami , rozumiem ze polskie prawo nie dopuszcza pomaranczowych swiatel postojowych :?: jak sobie z tym poradziliscie ?
      Z gory dzieki za podpowiedzi

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.