Jump to content

Zabudowa paki Ford F150

schakal
 Share

Recommended Posts

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Similar Content

• By cybermysza
      Na Pilota do auta u jest na nim Panic kłódka otwarta kłódka zamknięta i jest jeszcze taki znaczek zakręcona szczałka i w środku x2 To jest do zdalnego odpalania ?? jak go nacisnę dwa razy zamyka mi się auto po prostu a na liczniku pisze - Remote start aborted hood ajar
      Ktoś po może
    • By 2m.team
      Zapraszamy wszystkich na I OGÓLNOPOLSKI ZLOT SAMOCHODÓW TYPU PICK-UP

„PAKA 2009”

Impreza odbędzie się w pierwszej połowie września 2009 roku.

Informacje podstawowe:

Termin: pierwsza połowa września 2009, impreza dwu dniowa - weekend

Lokalizacja: Nadbużańskie tereny w okolicach Wyszkowa, Broku, Puszcza Biała, Tor Atv Prabuty Góry

Rodzinna impreza integracyjno-sprawnościowa: konkurencje sprawnościowe, trasa off-road, odcinki specjalne, parada. Ma na celu przede wszystkim integrację właścicieli pick-up’ów, podniesienie umiejętności jazdy w terenie i dobrą zabawę.

Więcej informacji wkrótce, jesteśmy w trakcie ustalania tras, noclegów i atrakcji. Informacje będą aktualizowane na naszej stronie WWW.mx-quady.pl jak również na forum.

• By t-olo
      Witam. Czy może ktoś z Was przerabiał temat wymiany krzyżaków półosi w przednim moście w takim Fordzie jakiego mam ja (tj. Ranger 1997 r.). Most z przodu to DANA35 z tego co się doczytałem. Czy może ktoś wie, czy półosie wyjdą z gruchy czy też trzeba je tam rozpinać i czy trzeba ściągać całą zwrotnicę czy da się ją tylko "odchylić" odkręcając od góry? Pozdrawiam. OLO.
    • By Robercik11
      Witajcie !

Gdy kupowałem Ram'ika wiedziałem że to auto i do pracy i dla rodzinki a ponieważ przy 4 osobach kompletnie nie nadaje się na zakupy , bo nie ma gdzie ich wkładać . Za siedzenia ?
      Naturalnym jest w takim razie pomysł zabudowy skrzyni.

Płaska kompletnie mi się nie podoba a nowa wysoka .... no szanuję swoją kasę . Auto też pracuje i nowe nie jest więc po co mi nówka sztuka nie śmigana .
      Zgodnie z moimi poglądami nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia . 8-)

Rozpocząłem poszukiwania "budy" . Oczywiście nic nie pasuje z tych "maluszków" ale od czego stary dobry Polonez Truck . Za 100 złotych kupiłem od jakiegoś gościa starą pakę od "poldka" . Z pomocą mojego pracownika dopasowaliśmy wysokość przycinając ją i mierząc .

Po przycięciu "buda" zostałą dostarczona do zaprzyjaźnionych speców od żywic ( z 25 letnim stażem ) . Buda została odpowiednio pocięta i poklejona oraz wszystkie rogi i mocowania przerobione .

Potem wylądowała o mojego zaprzyjaźnionego blacharza i efekt jest całkiem niezły jak za 1/3 ceny nowej budy .

Poniżej kilka fotek jak to wygląda i wyglądało . Ciekawy jestem Waszych ocen . Pozdrawiam .
    • By Giozmo
      Witam i mam pytanie do tych ktorzy mieli do czyniena juz z przerobka przednich swiatel w swoich sto50- atkach glwonie chodzi mi o swiatla postojowe ktore orginalnie sa pomaranczowe zarowna sa swiatlami postojowymi oraz kirunkami , rozumiem ze polskie prawo nie dopuszcza pomaranczowych swiatel postojowych :?: jak sobie z tym poradziliscie ?
      Z gory dzieki za podpowiedzi

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.