Jump to content

powitanie i pytanie

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Similar Content

• By 2m.team
      Zapraszamy wszystkich na I OGÓLNOPOLSKI ZLOT SAMOCHODÓW TYPU PICK-UP

„PAKA 2009”

Impreza odbędzie się w pierwszej połowie września 2009 roku.

Informacje podstawowe:

Termin: pierwsza połowa września 2009, impreza dwu dniowa - weekend

Lokalizacja: Nadbużańskie tereny w okolicach Wyszkowa, Broku, Puszcza Biała, Tor Atv Prabuty Góry

Rodzinna impreza integracyjno-sprawnościowa: konkurencje sprawnościowe, trasa off-road, odcinki specjalne, parada. Ma na celu przede wszystkim integrację właścicieli pick-up’ów, podniesienie umiejętności jazdy w terenie i dobrą zabawę.

Więcej informacji wkrótce, jesteśmy w trakcie ustalania tras, noclegów i atrakcji. Informacje będą aktualizowane na naszej stronie WWW.mx-quady.pl jak również na forum.

• By Robercik11
      Witajcie !

Gdy kupowałem Ram'ika wiedziałem że to auto i do pracy i dla rodzinki a ponieważ przy 4 osobach kompletnie nie nadaje się na zakupy , bo nie ma gdzie ich wkładać . Za siedzenia ?
      Naturalnym jest w takim razie pomysł zabudowy skrzyni.

Płaska kompletnie mi się nie podoba a nowa wysoka .... no szanuję swoją kasę . Auto też pracuje i nowe nie jest więc po co mi nówka sztuka nie śmigana .
      Zgodnie z moimi poglądami nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia . 8-)

Rozpocząłem poszukiwania "budy" . Oczywiście nic nie pasuje z tych "maluszków" ale od czego stary dobry Polonez Truck . Za 100 złotych kupiłem od jakiegoś gościa starą pakę od "poldka" . Z pomocą mojego pracownika dopasowaliśmy wysokość przycinając ją i mierząc .

Po przycięciu "buda" zostałą dostarczona do zaprzyjaźnionych speców od żywic ( z 25 letnim stażem ) . Buda została odpowiednio pocięta i poklejona oraz wszystkie rogi i mocowania przerobione .

Potem wylądowała o mojego zaprzyjaźnionego blacharza i efekt jest całkiem niezły jak za 1/3 ceny nowej budy .

Poniżej kilka fotek jak to wygląda i wyglądało . Ciekawy jestem Waszych ocen . Pozdrawiam .
    • By Raptor
      Witam 
      Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś na temat tego samochodu? 
      Zaczynam przygodę z pick up i padło na Rengera Raptora. Tylko czy to dobry wybór? 
    • By kucaro
      Przepraszam szanowne grono, ale pozwole zapytac jeszcze raz.
      Znalazlem takie oto autko:
      http://www.2hl.pl/szczegoly.aspx?idoferty=11915&idbranzy=20

a jako ze do BRE mi blizej nic gdzie indziej i jestem 'stałym' klientem, to sie zastanawiam
      czy nie tej Toyoty nie wziać.

Uprzejmie poprosze o oponie dot. spalania, kosztów serwosu, dostepnosci czesci zamiennych oraz ceny założenia dobrej instalki LPG.

VIN:5TBBV54117S452954 (czy mógłby ktoś mi sprawdzić ?)
    • By kaktus30
      Taki mały :kasztan:

Jakie spalanie wychodzi wam przy dynamicznej jezdzie po miescie i zwinnym ruszaniu ze swiatel ??

i jakie spalnie np na hiwaju przy 140 km

moj pickup to crewcab z 4 stopniowa skrzynia.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.