Jump to content

dodge ram 1500 bialystok

Recommended Posts

Witam

Zainteresowało mnie ogłoszenie z OTOMOTO ,Ram 1500 5,7 2014r wersja EXPRESS czyli cały czarny z pojedynczą kabiną.

Auto stoi na Hetmańskiej 44 w Białymstoku,jest uszkodzone na rogach od strony pasażera.

Moje pytanie,czy ktoś widział te auto z bliska i morze coś o nim napisać?

Jestem z opolskiego ,wiec mam trochę daleko żeby podjechać i zobaczyć samemu.

Zgadzam się ,że to nie jest okazja.

Na szybkiego patrząc po necie trzeba by na naprawę dać około dychę plus, na zamiennikach.

Zdaje sobie sprawę ,że 45koła to za dużo ,bo zarobią pewnie ze dwie dychy na nim przy takiej cenie ,

ale jak stoi kilkadziesiąt aut na placu to nie opuszczą ,bo mają kasę na auta.

Rozmawiałem z komisem i jak to z komisem ,''bierz pan albo nara''.

Przecież nie będą cię namawiać żebyś u nich coś kupił.

Mi właśnie bardzo odpowiada krótka kabina ,i czarna wersja rama ,a drugiej takiej wersji nie widziałem.

Ramy w całości są dopiero od około 8dych.

Puki co przez jakieś dwa ,może trzy tygodnie cena poszła trzy tysie w dół ,zobaczymy co dalej będzie.

zrobię coś w poniedziałek 

silnik 5.7 hemi, napęd 4X4

paka 2.5 m w środku

normalne ślady użytkowana, nie szykowałem go do sprzedania więc nie będzie wyglądał jak salonowy, sprowadziłem go osobiście z usa, komplet dokumentów i zdjęć z usa do wglądu.

wożę nim motocykle, więc przeładowany nie jest, przebieg ponad 170 tyś, zasłonięta paka specjalną rolowaną plandeką, wyciągarka do 1500kg na pace z pilotem, w moich rękach ponad 2 lata, olej wymieniany wg wskazań kompa, więc co jakieś 8tyś km.

60259888cztery

Edited by robrob

Spoko wóz ,może Ram-owy będzie nim zainteresowany.

Ja szukam czegoś do naprawy ,celem wymiany papieru (pieniędzy) które stają się coraz mniej warte ,

na coś np.auto na czym nie stracę ,a może coś zarobię.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Paweldd98
      Witam Mam na sprzedaż Dodge Ram 1500 5.7 HEMI: https://www.otomoto.pl/oferta/dodge-ram-ram-1500-classic-lpg-krajowy-ID6DUQJ1.html 
      Wyposażony jest w takie rzeczy jak: Kamera cofania z czujnikami parkowania Hill Start Assist System zdalnego uruchamiania Monitorowanie ciśnienia w oponach Zaawansowane poduszki powietrzne przód/tył/boczne/kurtyny Elektrycznie składane ogrzewane lusterka oraz inne standardowe opcje zgodnie ze specyfikacją producenta Automatyczna klimatyzacja Samochód doposażony w instalację LPG firmy Prins. Butla na pace 300l. Posiadamy również inne modele Ramów oraz wiele więcej innych ciekawych samochodów.

Pozdrawiam Paweł
    • By Paweldd98
      Witam 
      Już niebawem pojawi się i będzie na sprzedaż nowy Ram 1500 Limited Crew Cab w kolorze Ivroy white z 2021 roku. Będzie on wyposażony w takie rzeczy jak: podwójny panoramiczny szyberdach, ram box, dyferencjał 3.92, elektryczna blokada mechanizmu różnicowego, wyposażenie limited level 1, night edition, klapa z funkcją otwierania na dwa sposoby oraz technology group. Samochód powinien pojawić się u nas najpóźniej około 15 sierpnia 2021 roku na salonie w Automobiletorino Zakopiańska 288, 30-435 Kraków. 
      Serdecznie zapraszam do kontaktu z naszym salonem lub na adres email: pawel.dabrowski@automobiletorino.pl  
      Pozdrawiam 
      Paweł 
    • By ciot1981
      Witam. Poszukuję jakieś dobrego warsztatu czy specjalisty od skrzyń automatycznych. Mam problem ze skrzynią 8 biegów w moim Ramie i chciałbym o jej dolega i ewentualnie zregenerować lub wymienić. Jeśli kto zna dobry i godny polecenia warsztat w woj. wielkopolskim to proszę o info. Pozdrawiam
    • By ciot1981
      Poszukuję pilnie rolety aktywnej lub silniczka do takiej rolety. Posiada może ktoś coś takiego na sprzedaż?
    • By ciot1981
      Witam kolegów i koleżanki. Proszę o pomoc i wsparcie. Mam Rama z 2016 roku z silnikiem 5,7 bez LPG. W trakcie jazdy auto straciło moc. Na postoju wkręca się tylko do 4 tys, obrotów i na tym koniec. Nie ma pojęcia co mogło się stać. Mam wrażenie, że przy dodawaniu gazu słychać jakby auto gdzieś zasysało fałszywe powietrze ale wszystkie przewody i węże są nie uszkodzone. Co to może być? Może ktoś miał podobny problem? Mam wrażenie jakby nie palił na wszystkie gary! Proszę o pomoc za którą z góry serdecznie dziękuję. Jutro jadę sprawdzić auto komputerem ale ma wrażenie, że to nic nie da...

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.