Skocz do zawartości

dodge ram 1500 bialystok


sinepxes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zainteresowało mnie ogłoszenie z OTOMOTO ,Ram 1500 5,7 2014r wersja EXPRESS czyli cały czarny z pojedynczą kabiną.

Auto stoi na Hetmańskiej 44 w Białymstoku,jest uszkodzone na rogach od strony pasażera.

Moje pytanie,czy ktoś widział te auto z bliska i morze coś o nim napisać?

Jestem z opolskiego ,wiec mam trochę daleko żeby podjechać i zobaczyć samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna okazja. Jak policzysz ile trzeba w niego włożyć plus to że ma tylko 2 miejsca to cena jest bardzo wysoka. 32-35k bym dał, więcej na pewno nie. 

 

Bardziej zainwestowałbym się tym

https://www.otomoto.pl/oferta/dodge-ram-ram-1500-2016-5-7-hemi-ID6DRQXO.html

Edytowane przez Ram-owy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ,że to nie jest okazja.

Na szybkiego patrząc po necie trzeba by na naprawę dać około dychę plus, na zamiennikach.

Zdaje sobie sprawę ,że 45koła to za dużo ,bo zarobią pewnie ze dwie dychy na nim przy takiej cenie ,

ale jak stoi kilkadziesiąt aut na placu to nie opuszczą ,bo mają kasę na auta.

Rozmawiałem z komisem i jak to z komisem ,''bierz pan albo nara''.

Przecież nie będą cię namawiać żebyś u nich coś kupił.

Mi właśnie bardzo odpowiada krótka kabina ,i czarna wersja rama ,a drugiej takiej wersji nie widziałem.

Ramy w całości są dopiero od około 8dych.

Puki co przez jakieś dwa ,może trzy tygodnie cena poszła trzy tysie w dół ,zobaczymy co dalej będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobię coś w poniedziałek 

silnik 5.7 hemi, napęd 4X4

paka 2.5 m w środku

normalne ślady użytkowana, nie szykowałem go do sprzedania więc nie będzie wyglądał jak salonowy, sprowadziłem go osobiście z usa, komplet dokumentów i zdjęć z usa do wglądu.

wożę nim motocykle, więc przeładowany nie jest, przebieg ponad 170 tyś, zasłonięta paka specjalną rolowaną plandeką, wyciągarka do 1500kg na pace z pilotem, w moich rękach ponad 2 lata, olej wymieniany wg wskazań kompa, więc co jakieś 8tyś km.

60259888cztery

Edytowane przez robrob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.