Jump to content

Hilux podwojna kabina 98

French Kris
 Share

Recommended Posts

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Andrzej333
      Czołem Koledzy,
      debiutuję na forum,więc proszę o wyrozumiałość w razie nie dotrzymania standardów.
      Jestem psczelarzem z Mazur i chce kupić l200 do tyrania po lasach i łąkach.Stąd budżet nie imponujacy-ok40-45 tys.Pojutrze mam jechac 500 km,by zakupić umówione auto.Delikatnie rzecz ujmując słąbo znam się na samochodach.Stąd serdeczna prośba o opinię n/t wybranego auta.Moze wrecz ktoś je widział?link:
      https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubishi-l200-2-5-diesel-136-km-zarejestrowany-4x4-130-tys-przebieg-ID6DFiVW.html
      vin: MMCCNKB40AD015341
      będę bardzo wdzięczny za każdą radę/sugestię.Na co zwrócić uwagę,co i gdzie można sprawdzić po vin.
      Pozdrawiam na przywitanie
      Andrzej
    • By Raffo82
      Szukam rama tak do 35000 zł na gotowo dajcie znac czy warto w tych pieniądzach szukać jeśli tak to jakiego byście doradzili 

• By Kuba M.
      W sumie nie do końca pickup, ale rodowód ma słuszny.
      Kupię Chevroleta Tahoe 3 gen tzn. z lat 2007-2014,
      Nie kastrat, nie hybryda, nie srebrny metalic.
      Nie pognite padło, nie szpachlowóz wyklepany z przystanku PKS i nie dojechane truchło.
      Wersja wyposażenia obojętna, może być kompletna bieda, albo nawet SSV (czteronapędowy radiowóz😊)

Ostatecznie krótki Escalade, ale tylko EU, no i musiałby by być naprawdę w extra stanie, bo nie do końca mi się z ryja podoba.
    • By Wajdzik
      Witam, znalazłem ciekawą ofertę na necie:
      https://www.olx.pl/oferta/ford-f-150-3-5b-raptor-CID5-IDG8oyB.html

Tylko interesuje mnie fakt, że ma wnętrze RAPTORA....wiecie może czy były takie seryjnie produkowane? Czy to jakaś modyfikacja....?
    • By Wajdzik
      Witam, jak w temacie.... budżet 150tys brutto. V8 ,4 drzwi ,F.VAT...

Z góry dziękuję za odpowiedzi.. pozdrawiam!!!!

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.