Jump to content

Dodge RAM 1500 problem z pilotem centralnego zamka.

Recommended Posts

Oryginalny pilot typu rybka działa dopiero przy szybie kierowcy. Dorobiony nowy pilot działajak jest blisko kierownicy z tylnego siedzenia już nie.

Proszę poradzić jak zwiększyć zasięg pilotó zakładając, że piloty są sprawne.

Wygląda na to, że coś ci się stało z anteną w module sterowania centralnym zamkiem.  To tylko na logikę. 

Nigdy tego nie rozbierałem, ale tam powinna być antena wewnętrzna, która mogła się poluzować lub powstał jakiś zimny lut i teraz radio nie ma dalekiego zasięgu więc działa tylko z bliskiej odległości. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ciot1981
      Witam. Jestem tutaj nowy. Jakiś czas temu stałem się posiadaczem Rama 1500 z 2016 roku z jedynym właśiwym silnikiem czyli 5,7 Hemi. Auto sprowadziłem osobiście i jak każde było powypodkowe. W zasadzie auto jest w końcowej fazie kompletowania. W związku z powyższym oraz faktem, iż nie mogę znaleźć proszę o pomoc. Potrzebuję znaczek logo dodge ram na atrapie grilla. Może ktoś z czytających posiada informację na temat tego gdzie mogę zakupić ten element? Za pomoc i cenne wskazówki z góry dziękuję i pozdrawiam miłośników amerykańskiej motoryzacji.
    • By Markos
      Na początek , witam wszystkich forumowiczów.
      Przejdę do rzeczy. Posiadam Dodge Ram 4, silnik 4,7 slt z 2010 r.
      Nigdzie nie mogę dostać nowego zderzaka w chromie , może ktoś ma lub wie gdzie można nabyć takowy. 
    • By Ozzi
      Czołem... 
      Czy ktoś mógł by mi doradzić co do poszerzenia Dodga Rama 2017 Larami oryginalne felgi, wersja z nakladkami na nadkola. 
      Pytanie brzmi : 
      - jakiej firmy dystanse? 
      - jaka maxymalna szerokość aby było zgodnie z przepisami, czyli aby koło nie wystawało po za górny obrys auta tzn nadkola? 
      - czy nie będzie to miało wpływu na piasty, mosty itp... 
      Chce go poszerzyć tylko dla tego że gdzieś na mieście mi mignął taki z poszerzeniem i wyglądał kosmicznie fajnie.. Ale niestety byłem pieszo i nie udało mi się pogadać z " haziajem" 
    • By Sirbu
      Witam wszystkich serdecznie. Pilnie kupię tylny most do Dodge RAM 1500 5.7 hemi z 2008 roku, przełożenie 3.92. Ma ktoś na sprzedaż? Bądź jakieś namiary gdzie można kupić? Już obdzwoniłem 3/4 Polski, nigdzie nie ma nic...:(
    • By Raffo82
      Szukam rama tak do 35000 zł na gotowo dajcie znac czy warto w tych pieniądzach szukać jeśli tak to jakiego byście doradzili 

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.