Jump to content

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Houdini-garage
      Witam ogólnie muszę kupić pickupa do ciągania lawety z autem.Zalezy mi głównie też na dużej pace więc kabina wchodzi tylko w grę tzw. 1,5 nie pełna.Na początku myślałem nad fordem f150 11 generacji z silnikiem 5,4 Triton ale słyszałem dużo opini złych o tym silniku że jest przekombinowanyn i kłopotliwy.Teraz zastanawiam się też na f150 ale 12 generacji bo silniki są niby mniej awaryjne kumpel poradził też Nissana Titan oczywiście silniki muszą chodzić na LPG.
      Czy mogę prosić o jakieś rady co kupić co jest mało awaryjne i spalanie nie powala z nóg.
      Za odpowiedzi dzieki
    • By Sebastian O.
      Karawaning w Polsce rozwija sie dość mocno i znalazłem pewna luke.

Nadwozia kempingowe na Pickapa :idea:
      Oczywiście na świecie jest to znane nie od dziś, a u nas jest brak producenta lub importera tych fajnych rozwiązań.

Przykładów zastosowań jest mnóstwo :mrgreen:
      np. jadąc na zlot nie musiałbym szukać spania bo miałbym je ze sobą 8-)
      demontaż tej budy zajmuje chwilke i ma sie pełno wartościowego Pickupa.

http://www.bimobil.com/

• By wilczysław
      Witam
      Zna może ktoś dobrego mechanika znającego się oczywiście na amerykanach w Poznaniu lub okolicy?
      pozdrawiam
    • By Kuba1986
      Poszukuję samochodu 6 osobowego. Które modele pick-upów występują w takiej konfiguracji? Czy na rynku polskim są dostępne w jakimś salonie? Czy tylko import z Ameryki wchodzi w grę?
    • By Czono
      Witam wszystkich bardzo serdecznie, robię to tu, ponieważ w powitalni jakoś mi się nie udało.
      Moje pytanie jest następujące, czy ktoś miał do czynienia z przeróbkami pickupów w taki sposób żeby było przejście z kabiny bezpośrednio do zabudowanej paki?
      A drugie pytanie, czy może są już gotowe takie samochody, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam i życzę w 2021 roku powrotu do normalności 😉

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.