Jump to content

Report

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By sinepxes
      Witam
      Zainteresowało mnie ogłoszenie z OTOMOTO ,Ram 1500 5,7 2014r wersja EXPRESS czyli cały czarny z pojedynczą kabiną.
      Auto stoi na Hetmańskiej 44 w Białymstoku,jest uszkodzone na rogach od strony pasażera.
      Moje pytanie,czy ktoś widział te auto z bliska i morze coś o nim napisać?
      Jestem z opolskiego ,wiec mam trochę daleko żeby podjechać i zobaczyć samemu.
    • By Raff1313
      Szanowni Państwo, czy ktoś miałby może taką felgę ? Potrzebuję taką jedną (słownie jedną) 🙂

• By ciot1981
      Witam. Poszukuję jakieś dobrego warsztatu czy specjalisty od skrzyń automatycznych. Mam problem ze skrzynią 8 biegów w moim Ramie i chciałbym o jej dolega i ewentualnie zregenerować lub wymienić. Jeśli kto zna dobry i godny polecenia warsztat w woj. wielkopolskim to proszę o info. Pozdrawiam
    • By ciot1981
      Poszukuję pilnie rolety aktywnej lub silniczka do takiej rolety. Posiada może ktoś coś takiego na sprzedaż?
    • By ciot1981
      Witam kolegów i koleżanki. Proszę o pomoc i wsparcie. Mam Rama z 2016 roku z silnikiem 5,7 bez LPG. W trakcie jazdy auto straciło moc. Na postoju wkręca się tylko do 4 tys, obrotów i na tym koniec. Nie ma pojęcia co mogło się stać. Mam wrażenie, że przy dodawaniu gazu słychać jakby auto gdzieś zasysało fałszywe powietrze ale wszystkie przewody i węże są nie uszkodzone. Co to może być? Może ktoś miał podobny problem? Mam wrażenie jakby nie palił na wszystkie gary! Proszę o pomoc za którą z góry serdecznie dziękuję. Jutro jadę sprawdzić auto komputerem ale ma wrażenie, że to nic nie da...

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.