Jump to content

Silnik powietrza wtórnego

Mateusz 89
 Share

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Jarek37
      Witam wszystkich. Czy ktoś miał problemy z panewkami w silniku 5.7 hemi Dodge ram 1500 2007 r.349 ps?
    • By jarek10
      Mam pytanie do użytkowników
      silnika Hemi 5,7.
      Czytałem na jakimś forum, że przy odpięciu prądu
      (klemy z akumulatora) rozstraja się system MDS i trzeba
      go kasować (programować) w serwisie.
      Auto dalej jeżdzi, ale nie działa system MDS.
      Trochę nie bardzo chce mi się w to wierzyć, ale.......

Prawda czy fałsz ?

pzdr.Jarek10
    • By andreokz
      Witam. Interesuje się zakupem Toyoty Tundry z aukcji USA, oczywiście 5,7 V8 z lat 2011 - 2015. Mam pytanie: w sieci jest artykuł o tundrze https://autokult.pl/t/52854,toyota-tundra
      i w tym oto artykule jest wzmianka, że w Tundrze produkowanej po 2007 r. i właśnie z silnikiem 5.7 V8 o symbolu 3UR-FE V-8 jest wada fabryczna wałka rozrządu, spowodowana wadliwym procesem odlewania. Jest wzmianka później w dalszej części artykułu, że wada ta została z czasem usunięta.
      Czy ktoś się może orientuje, czy wada ta został usunięta w podczas liftingu w 2011 roku, czy może dopiero w jej następcy od 2014 roku?
      Dzięki za odp. pozdrawiam
    • By Jarek37
      Suema fanatycy dodga. W sobotę podjąłem się wymiany świec w moim Cielaku"😁 Niektórzy wypisywali cuda że 5-6 godzin trwa wymiana, demontaż pompy hamulcowej i serwa! Nieprawda panowie! 2 godziny i zro iłem to na luzie pomimo iż auto posiadam od 3 tygodni. Wystarczy klucz przegubowy i odkręcenie dwóch śrubek i mamy super dostę do wszystkich 16 świec. 
    • By Jarek37
      Błąd spalania katalitycznego któty się pojawia po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów od wykasowania.Dodge ram 5.7hemi posiada instal. Lpg fabryczną. Proszę o wsparcie. 🙏

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.