PMG Opublikowano 4 Kwietnia 2021 Zgłoś Opublikowano 4 Kwietnia 2021 Witam serdecznie wszystkich. Właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem F150 5.0 2014r 🙂. Mam nadzieję że jest to udany zakup 🙂 Cytuj
Administrator Mecenas Opublikowano 4 Kwietnia 2021 Administrator Zgłoś Opublikowano 4 Kwietnia 2021 Udany na pewno 😉 pokaż jak wygląda Cytuj Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.