Jump to content

Recommended Posts

Mam nadzieję, ze nie zostanę pogoniony i mogę w hyde parku zareklamować i zachęcić posiadaczy Forda S max do wizyty i rejestracji na niedawno powstałym forum fanklubu Forda S max. Jeśli ktoś jest posiadaczem tego zacnego autka lub ma znajomego, który porusza się takim wozidełkiem to będę wdzięczny za przekazanie linku do Forum - https://fordsmax.pl

Pozdrawiam

Edited by wymiata05

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Houdini-garage
      Witam ogólnie muszę kupić pickupa do ciągania lawety z autem.Zalezy mi głównie też na dużej pace więc kabina wchodzi tylko w grę tzw. 1,5 nie pełna.Na początku myślałem nad fordem f150 11 generacji z silnikiem 5,4 Triton ale słyszałem dużo opini złych o tym silniku że jest przekombinowanyn i kłopotliwy.Teraz zastanawiam się też na f150 ale 12 generacji bo silniki są niby mniej awaryjne kumpel poradził też Nissana Titan oczywiście silniki muszą chodzić na LPG.
      Czy mogę prosić o jakieś rady co kupić co jest mało awaryjne i spalanie nie powala z nóg.
      Za odpowiedzi dzieki
    • By Czaro
      Hej. Jestem posiadaczem od niedawna F-150  XLT z 1992 r. Poszukuje części do niego m.in filtry, pasek, rolki napinacza ,gumy zawieszenia itp. Zderzak tylny też chętnie zakupię . Doradzicie koledzy w jakim sklepie mogę co nieco do niego kupić na początek . Jakie jest Wasze zdanie odnośnie oleju silnikowego 5 W 30 będzie ok?Może ktoś z Was posiada starą serwisówkę do niego . Pozdrawiam
    • By JM -Ranger Wildtrack
      Witam   , 
      od 8 miesięcy mam problem - od czasu do czasu - z uruchamianiem  silnika w moim Rangarze Wildtrack 3.2 ( 2017) , w salonie firmowym FORDA w Częstochowie już  2 razy próbowali naprawiać ale nic nie dało .( podobno na komputerze nie zostaje żaden ślad o awarii)   Przy  problemie w uruchamianiu silnika  nie ma żadnego  schematu , ostatnio wszystko działało przez miesiąc  teraz znowu zostałem na parkingu.  Silnik na nowo się uruchamia po 15-20 razach po 15-20 min , czasami wygląda to że kręci  i nie może się uruchomić .. czasami jest tylko "pstryk " i koniec.  NIe udało mi się znaleść żadnego schematu w jaki sposób uruchomić silnik.. wszystko jest przypadkowe.
       Dajcie znać jeżeli ma ktoś ma  jakiś pomysł.. ??
        https://youtu.be/cmJmB4Cv3SI 
    • By Skorek
      witam szukam snorkela jak na foto, gdzie dostane? zalezy mi aby był montowany w orginalna kratke z prawej strony
      ford snorkel.webpford snorkel.webp
    • By Jacek3311
      Witam wszystkich . 
      Kupiłem sobie Forda Explorera Sport Trac  z 2008 r 4.6 V8 w pełnej opcji , wcześniej miałem 4.0 z 2004 r  , nawet zdalne odpalanie  ale bez skóry (bo nie chciałem) , szukam do niego na pakę zabezpieczenia do transportu z otwartą klapą  (takie tam rurki obracane ) no tego nie było , czy można kupić gdzieś w Polsce ?  
      Może ktoś ma coś ciekawego do napisania o tym modelu , dla czego nie ma ich u nas w kraju co jest z nimi nie tak  mam warsztat samochodów terenowych i bardzo mnie dziwi drak takich modeli bo nie mam ich do czego porównać a na polskie warunki nie ma nic lepszego parametry i wygoda jak w F150 ale mniejszy i z parkowaniem nie ma problemów , ani gdzie obejrzeć ani kupić  na razie jest zajefajny , nie długo będzie jeszcze jeden ale Adrenaline z2009 , 
      ktoś coś na ten temat ? ale tylko z sensem 
      Pozdrawiam

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.