Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam    jestem nowicjusz z Poznania zostałem posiadaczem forda F250 7.5L V8 z 1986r. 

             zdała by sie pomoc przy odnowie bryki  najbardziej info. fakt jestem starszy od tej bryki sporo dlatego  mam nik Dziadek i też nim jestem pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

Witamy. Pokaż jakieś zdjęcia swojego zabytka. 


moja stajnia 🙂 :Dodge Durango Citadel [EZH],Dodge Charger SXT [ERB],  Dodge Charger GT [ERB], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Skoda Favorit [136]

  • Administrator
Opublikowano

Witam, to teraz czekam na zdjecia 😉

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.