Raff1313 Opublikowano 7 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 7 Stycznia 2021 Witajcie, Poszukuję czegoś takiego dla RAM 1500, 2008 Sadlik mi mówi sprowadzić i 7650zł. Nie da się taniej ? VIN: 1D7HU18288S540057 Pozdrowienia dla wszystkich,
wiewioor.fm Opublikowano 7 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 7 Stycznia 2021 sprawdź na rockauto.com. najdroższe przełożenie 4.56 wyjdzie z przesyłką i celnymi opłatami mniej niż 500USD https://www.rockauto.com/en/catalog/dodge,2008,ram+1500+pickup,5.7l+v8,1441410,drivetrain,differential+ring+and+pinion,10438 w zakładce 8"differential ewentualnie tu https://sklep.4x4team.com.pl/ mają dużo gratów, ale szukanie jest upierdliwe moja stajnia 🙂 :Dodge Durango Citadel [EZH],Dodge Charger SXT [ERB], Dodge Charger GT [ERB], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Skoda Favorit [136]
Raff1313 Opublikowano 7 Stycznia 2021 Autor Zgłoś Opublikowano 7 Stycznia 2021 Super, wiewioor, 500 USD to dla mnie jak znalazł. Ale które przełożenie jest dla mnie dobre ? Wtedy już kupuję i sprowadzam. I jak to sie odbywa ? Przychodzi paczka do Polski i cło gdzie ? Ile czasu to trwa ?
wiewioor.fm Opublikowano 7 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 7 Stycznia 2021 Musisz wiedzieć jakie masz przełożenie, z "blaszki" na obudowie mostu - jeśli jest przyczepiona, ewentualnie na samym moście (obudowie) może być gdzieś wybite. Ale najpewniejsze to zobaczyć na samym przełożeniu. Tego co masz to ci nie ugadnę, bo nawet po VIN nie można mieć pewności. Ktoś kiedyś mógł już wnętrzności mostów wymienić. Co do zamawiania: wrzucasz do koszyka, uzupełniasz dane do wysyłki, płacisz na pewno PayPalem, chyba kartą kredytową też można. Jak dotrze do strefy celnej EU to doliczą cło 5% i 23% VAT. To opłacisz przy odbiorze paczki. Jak nie będzie obsuwy to po tygodniu masz u siebie graty moja stajnia 🙂 :Dodge Durango Citadel [EZH],Dodge Charger SXT [ERB], Dodge Charger GT [ERB], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Skoda Favorit [136]
Raff1313 Opublikowano 8 Stycznia 2021 Autor Zgłoś Opublikowano 8 Stycznia 2021 Dzięki, wiewioor, ale potrafisz rozpoznać ratio z tych dokumentów, co oni mi przysłali (mechanicy)? Jeśli pozwolisz to prześlę na priv.
Kuba M. Opublikowano 8 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 8 Stycznia 2021 Spytaj mechaników o to przełożenie. Jeżeli będę kręcić, to dla dobra własnej kieszeni więcej się u nich nie pokazuj. Przełożenie masz na tabliczce na moście i wybite na obwodzie talerza w formie ilość zębów talerza spacja ilość zębów ataku. F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞 Escalade 6.2😍
wiewioor.fm Opublikowano 8 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 8 Stycznia 2021 na maila możesz wysłać: wiewioor.fm(małpa)poczta.fm lub emsa_autoserwis(małpa)poczta.fm moja stajnia 🙂 :Dodge Durango Citadel [EZH],Dodge Charger SXT [ERB], Dodge Charger GT [ERB], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Skoda Favorit [136]
Raff1313 Opublikowano 9 Stycznia 2021 Autor Zgłoś Opublikowano 9 Stycznia 2021 No tak, ale jeśli mam 3.92, to sam widzisz wiewioor, ten sklep co podałeś wyżej ma co najwyżej przełożenie 3.90. To jest najbliższe. Muszę szukać. Wątpię, aby "prawie" takie samo było OK. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
wiewioor.fm Opublikowano 9 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 9 Stycznia 2021 To zaokrąglenie liczby. Przy takiej ilości zębów nie może się o 0.02 różnić, do takich różnic musiałbyś mieć kilkaset zębów na talerzu. Ogólnie widzę że do mostu 8" ciężko o przełożenie 3,92, jeszcze do 2007 był 8,25" i tam takie przełożenie jest tanie i łatwiej dostępne - poniżej 300USD z opłatami moja stajnia 🙂 :Dodge Durango Citadel [EZH],Dodge Charger SXT [ERB], Dodge Charger GT [ERB], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Skoda Favorit [136]
Rekomendowane odpowiedzi