Szyry Opublikowano 23 Września 2020 Zgłoś Opublikowano 23 Września 2020 Czesc witam wszystkich jeżdżę ramem 1500 od niedawna. Cytuj
Administrator Mecenas Opublikowano 24 Września 2020 Administrator Zgłoś Opublikowano 24 Września 2020 Witamy na forum 😉 Cytuj Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
wiewioor.fm Opublikowano 24 Września 2020 Zgłoś Opublikowano 24 Września 2020 Cześć Cytuj moja stajnia 🙂 :Dodge Durango Citadel [EZH],Dodge Charger SXT [ERB], Dodge Charger GT [ERB], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Skoda Favorit [136]
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.