PCH Opublikowano 13 Lutego 2010 Zgłoś Opublikowano 13 Lutego 2010 Witam wszystkich. Jestem z Iławy posiadam forda F-350 crew cub z motorem 351" Cytuj Power Choppers
mudder Opublikowano 13 Lutego 2010 Zgłoś Opublikowano 13 Lutego 2010 chyba crew cab :mrgreen: Witam Cytuj Smoderator :mrgreen: "... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..." no replacement for displacement nima pałerstrołka jest wanna kółkach ? Masz dżipa jesteś... :mrgreen:
drug Opublikowano 13 Lutego 2010 Zgłoś Opublikowano 13 Lutego 2010 Witamy...Mudder zadowolony,że wreszcie nie Dodge hehe :lol: Cytuj Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui
japacz Opublikowano 13 Lutego 2010 Zgłoś Opublikowano 13 Lutego 2010 Witamy kolejnego Forda! 5.8 litra, fajnie :-) Który rok? Cytuj Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:) Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...
mudder Opublikowano 13 Lutego 2010 Zgłoś Opublikowano 13 Lutego 2010 Witamy...Mudder zadowolony,że wreszcie nie Dodge hehe :lol: robi się coraz ciekawiej :mrgreen: Cytuj Smoderator :mrgreen: "... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..." no replacement for displacement nima pałerstrołka jest wanna kółkach ? Masz dżipa jesteś... :mrgreen:
PCH Opublikowano 13 Lutego 2010 Autor Zgłoś Opublikowano 13 Lutego 2010 hehe oczywiście crew cab!!. ;-) Cytuj Power Choppers
lenin Opublikowano 13 Lutego 2010 Zgłoś Opublikowano 13 Lutego 2010 Witam sąsiada ! Cytuj www.offroad.mazury.pl
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.