Skocz do zawartości

Xenony...


drug

Rekomendowane odpowiedzi

japacz, trochę przesadzasz ;-) Stanę tu w obronie Druga bo w większości to własnie On kontroluje co dzieje się na forum, wielokrotnie upominał za offtop w tematach gdzie po chwili kontynuował go inny administrator :-/ Więc jak ma być dobrze? To że zaglądają tu dzieci i mogą przeczytać lub poogladać filmiki o gołych babach nie powinno wprowadzać zmian, są sex strony na które jak tylko będą miały ochotę to wejdą i zobaczą to co chcą.My informujemy je przez [+18]

że materiał jest przeznaczony dla dorosłych. Jeżeli zaczniemy na wszystko przesadnie uważać to forum przeistoczy się w domowe przedszkole.........

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Panowie ile ludzi tyle opinii, temat typowo techniczny a usłyszeliśmy tu o przepisach ruchu drogowego, wymiarze kary, negatywnych skutkach zakładania Xenonów

oraz wzajemnym obrażaniu i nietolerancji.

 

 

 

Moje zdanie na temat Xnenownów jest następujące i możecie się z nim zgodzić albo nie.

 

Ja uważam Xenony za bardzo dobre rozwiązanie, nawet jeśli są to nie oryginalne i nie maja naszej Europejskiej homologacji,

Zwiększają bezpieczeństwo jazdy mniej rażą i dłużej działają niż tradycyjna żarówka halogenowa.

Prawidłowy montaż oraz jakość to warunek ich właściwej pracy.

Spryskiwacze to mit , nie myją reflektorów, miałem nowego Passata na biksenonie i wiem co piszę.

Zresztą w większości nowych aut z xenonami maja oddzielny przycisk do ich mycia , myślicie że kobiety ich używają ( nie ujmując nic kobietom ;-) )

 

Mogę jeszcze dodać że ludzie którzy negatywnie wypowiadają się o próbie montażu ksenonów nigdy ich nie montowali i użytkowali,

łatwo jest negować coś czego się nie użytkowało.

 

 

Swoje prywatne sprawy wyjaśniajcie na PW temat zamykam i proszę adminów o nie otwieranie, chyba że chcecie dodać techniczne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.