Jump to content

Recommended Posts

Witam przymierzam się do zakupu w/w aut. Auto będzie nowe , są teraz dobre rabaty na roczniki 2019. Nie mogę się zdecydować, Mitsubishi podoba mi się bardziej natomiast za fordem przemawiają wymiary i większy prześwit. Auto będzie jako główne w rodzinie ( dwójka dzieci) poza tym będzie używane w firmie. Do auta odrazu będzie założona wysoka zabudowa hardtop. W firmie wożę specjalistyczne piece do ceramiki, wysokość takiego pieca to około 90 cm. I tu moje pytanie czy ktoś orientuje się jaka w obu autach jest wysokość otworu na pace po założeniu takiej zabudowy? 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Bolec
      Witam

Poszukuję warsztatu, który podjąłby się kapitalnego remontu mojego auta Ford F250 6.0D V8 325 KM, przebieg ponad 200.000 km. Auto posiada zawieszenie do naprawy oraz silnik.

• By arkadio
      Czy ktoś montował lub wie jak podłączyć z tyłu światło biegu wstecznego w F150 2002r . z góry dzięki

niech moc będzie z Wami
    • By mrB
      Mial ktos z Was doswiadczenia/przyjemnosc z wyzej wymienionym producentem?

http://www.kmgbielsko.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=30&Itemid=8

Szukajac w internecie mam wrazenie, ze w PL da sie zrobic pokrywe tylko z blachy ryflowanej - wyglad jest okropny, ale moze to kwestia gustu i przyzwyczajenia...
    • By Szary
      Witam. Mam mały kłopot.
      Po ostatniej zmianie czasu chciałem przestawić zegarek i... Przycisk nie chciał zadziałać więc wcisnąłem mocniej i zegarek wpadł do środka :P
      Jak sie zabrać do rozbierania deski żeby go z powrotem zamontować ?
      Wystarczy wciągnąć ten mały schowek nad radiem ?

Pacjent Hilux '09
    • By hanyskrosno
      Witam . Mam pytanie , ktoś podczas pierwszej rejestracji w kraju wpisał w dowód rejestracyjny mojego Rama że może on holować przyczepę o masie całkowitej 2000 kg z hamulcem , w drugim Ramiku którego miałem DMC przyczepy było 3200 kg . Teraz pytanie czy jest szansa na ściągnięcie od producenta pojazdu pełnej homologacji , bo bez tego nie da rady zmienić DMC na haku . Chyba że ktoś już coś takiego robił i podpowie mi jak to zrobić . Na pewno się odwdzięczę jakimś dobrym trunkiem :)
      Dodam że w karcie pojazdu w pozycji gdzie powinno być wpisane DMC przyczepy nie mam nic , a w dowodzie nagle się znalazło 2000 kg .

Pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.