Jump to content

Dodge RAM 5.7 HEMI - co kiedy serwis?

Recommended Posts

Witam wszystkich,

sprowadziłem sobie RAM’a z za wielkiej wody z 2017 rok 5.7 HEMI 4x4 (śmiesznie bo 6 biegowa skrzynia automat).

Mam pytanie odnośnie tematu serwisów i co przy jakim przebiegu trzeba wymienić? Tj. Co zaleca producent? Począwszy od oleju a kończąc na rozrządzie.

Pomoże ktoś?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By mhz
      Witam!

jaki interface polecacie dla Rama 2009+ ?
    • By mhz
      Witam! nie wiedziałem gdzie dodać temat jeżeli złe miejsce proszę o przeniesienie.

Jaka jest cena na dzień dzisiejszy liftu zawieszenia dla Dodge RAM 1500 roczniki jakie mnie interesują to 2007-8 oraz 2009-10 chyba że to ta sama cena.

za przykład załączam zdjęcie zapożyczone z neta o taki lift mi chodzi i sorry za głupie pytanie ale nie znam się i chce wiedzieć czy mój mechanik nie chce mnie naciągnąć 🙂

z góry dzięx 

• By Maksymilian
      Witam   szukam odpowiedzi czy można zastąpić skrzynię   P52119976AC ,na którąś z tych , no : P52119451AB , P52119509AA , P52119451AB , P52119091AH 

ewentualnie kupię sprawną z gwarancją   P52119976AC

pozdrawiam 
      Maksymilian
    • By rybak
      witam 190cm wzrostu jak sie ma do krotkiej kabiny...?
    • By Sebastian O.
      Kntrolke można zamontować w Ramach 2006-08 z silnikiem 5,7 Hemi MDS.

Daje ona możliwość obserwacji kiedy pracuje system MDS (V4 - praca czterech cylindrów) oraz pozwoli na oszczędniejszą jazdę :-P

Prace zaczynamy od znalezienia przewodu pomarańczowo - brązowego, może to być również pomarańczowo - ciemny szary, grafit. (tak było w moim przypadku).
      Znajduje sie on w trzeciej wiązce idacej do komputera liczac od góry.

Tutaj znajdziecie pełny opis

Kontrolke wyprowadziłem sobie przed zegarami tak żebym nie musiał patrzeć gdzies po bokach.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.