Franek79 Opublikowano 22 Lipca 2020 Zgłoś Opublikowano 22 Lipca 2020 (edytowane) Witam wszystkich użytkowników Forda. Edytowane 22 Lipca 2020 przez Franek79 Cytuj
machony_1 Opublikowano 23 Lipca 2020 Zgłoś Opublikowano 23 Lipca 2020 Czołem !!! chociaż nie jestem użytkownikiem Forda ? Cytuj
Administrator Mecenas Opublikowano 23 Lipca 2020 Administrator Zgłoś Opublikowano 23 Lipca 2020 Witamy ? Cytuj Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.