Skocz do zawartości

Czołem!


Andrzej333

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum ściąga mnie potrzeba zakupu optymalnego dla potrzeb pickupa.

Podstawowe kwestie:

- rodzina 3 osobowa, auto będzie drugim w domu

- budżet - 45-50 tys.

- mieszkam na wsi, z trudnym (błoto, zimą czasem wysoki śnieg) kilometrowym dojazdem

- jestem zawodowym pszczelarzem, co oznacza konieczność częstego wjezdzania w pola

- każdy centymetr paki na wagę złota-nawet kosztem kabiny,choć trzecie miejsce dla dziecka by się przydało

nie ukrywam,że liczę trochę na porady Kolegów, którzy w świecie tych aut czuja sie pewniej - nigdy nie miałem tego typu auta.

A na dzień dobry-witam Was :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja poradzę Ci szukać RAMa z krótką kabiną (3 osoby) i długą paką (ok 2.5m). 

Np. takie coś

https://olx.pl/oferta/dodge-ram-CID5-IDFtG2l.html?reason=

Edytowane przez wiewioor.fm

 

moja stajnia - uzbierało się ponad 1000KM 🙂 : Dodge RAM 1500 [EVA], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Saab 9-3SS [B207E], Astra Bertone [Z22SE], Skoda Favorit 136 (babcia)

https://mubi.pl/id-5EGVDL 150zł taniej ubezpieczenie przy zakupie z MUBI.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Dostępność aut w takiej konfiguracji (tj. krótka kabina i długa paka) jest tak mała, że nie ograniczałbym się do jednej marki, tylko brał pod uwagę stan konkretnego egzemplarza.

To co zapodał wiewioor to chyba kastrat - na Twoje warunki drogowe raczej średnio przydatny.

 

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kuba M. napisał:

Cześć.

Dostępność aut w takiej konfiguracji (tj. krótka kabina i długa paka) jest tak mała, że nie ograniczałbym się do jednej marki, tylko brał pod uwagę stan konkretnego egzemplarza.

To co zapodał wiewioor to chyba kastrat - na Twoje warunki drogowe raczej średnio przydatny.

 

dzięki Wiewioor,podzielam obawy Kuby-jesli tak by było,jak to widzi,to niestety odpada.Ale generalnie to mój kierunek.Nie zamykam sie absolutnie na mozliwości poza dodgem.Chetnie coś młodszego-w końcu wytargowałem u żony,że 50,000 za sprzedanego wranglera Rubicona mogę w całości przeznaczyć na pickupa:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chdzi mi o ten konkretny egzemplarz bo rzeczywiscie jest to RWD, ale w ogloszeniach najczesciej w takiej zabudowie pojawiają się RAMy lub starsze DAKOTY. W Polsce inne marki są mniej popularne w tym wariancie. 

O tym jak ciężko u nas znaleźć pickupa pod swoje wymagania wiem dobrze, bo sam szukałem bardzo długo i z 15k na woła roboczego jako drugi samochod dla mnie wyszło na start 30k i niestety Jeepa trzeba było sprzedać (żona na dwa V8 nie pozwoliła), a RAM jest teraz moim "daylycarem".

 

moja stajnia - uzbierało się ponad 1000KM 🙂 : Dodge RAM 1500 [EVA], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Saab 9-3SS [B207E], Astra Bertone [Z22SE], Skoda Favorit 136 (babcia)

https://mubi.pl/id-5EGVDL 150zł taniej ubezpieczenie przy zakupie z MUBI.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim budżecie to model 2001-2009, w okolicach 2004-2006 rocznika bedzie realny do ogarnięcia. Nie wierz w cuda. A jak samochód ma jeszcze coś do zrobienia to uważaj na 99,9% mechaników - o amerykańcach wiedzą tyle, że właściciela można wydoić a robote spi....oli.

 

moja stajnia - uzbierało się ponad 1000KM 🙂 : Dodge RAM 1500 [EVA], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Saab 9-3SS [B207E], Astra Bertone [Z22SE], Skoda Favorit 136 (babcia)

https://mubi.pl/id-5EGVDL 150zł taniej ubezpieczenie przy zakupie z MUBI.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.