KrzychRam5.7 Opublikowano 31 Maja 2020 Zgłoś Opublikowano 31 Maja 2020 Witam wszystkich, pozdrawiam z Holandii. Cytuj
wiewioor.fm Opublikowano 31 Maja 2020 Zgłoś Opublikowano 31 Maja 2020 Witamy ładna czarnuszek Cytuj moja stajnia 🙂 :Dodge Durango Citadel [EZH],Dodge Charger SXT [ERB], Dodge Charger GT [ERB], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Skoda Favorit [136]
Administrator Mecenas Opublikowano 3 Czerwca 2020 Administrator Zgłoś Opublikowano 3 Czerwca 2020 Witamy serdecznie ? Cytuj Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.