Jump to content
Sign in to follow this  
Mateo

Część pozdrawiam wszystkich!

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By seaman
      Cześć Wszystkim użytkownikom, znalazłem forum już kilka miesięcy wcześniej ale dopiero teraz jakoś odważyłem się wstąpić do grona Pickup - owców
      Sam zostałem dotknięty magią pickupa jak zobaczyłem na zlocie motocyklowym fajnego Amaroka z motorkiem na pace.
      Dało mi to do myślenia i zauroczyłem się w tych wozidłach.
      Teraz dodatkowo miałem możliwość być w Kanadzie w Nowej Funlandii i tu to jest dopiero pickup -owców Co drugie auto to taczka 🙂
      Sam szukałem swojej hondy ponad 7 miesięcy w USA chciałem aby jak to wszyscy chcą nie była mocno uszkodzona.
      Kupiłem Ridgeline z 2012 z przebiegiem 82 tys mil i ciesze się ta Honda jak rowerem na komunie.
      Witam jeszcze raz i miło mi dołączyć do Was
      Pozdrawiam
      Marek
    • By Klamot
      Witam wszyskich
    • By pp76
      Cześć,
      Mam na imię Przemek i od końca grudnia 2018 mam przyjemność jeździć Ford Ranger 3.2L w automacie, wersja Limited +  blokady i kilka przydatnych rozwiązań.
      Decyzja była szybka ze względu na koniec produkcji tej wersji silnikowej. Pick up chodził mi po głowie od dłuższego czasu, a miłość do amerykańskiej motoryzacji pojawiła się podczas krótkiego pobytu w USA w czasie studiów...wtedy miałem do dyspozycji cudownego białego Forda F150, chyba serii VIII, pod maską V6, który spalał bez oporów moje ciężko zaoszczędzone pieniądze:) ale były to cudowne chwile.
      Po 20 latach pojawiłem się tam ponownie i jak to mówią "stara miłość nie rdzewieje" pomysł pick up'a odżył i mam swojego mid size'a. 
      Ford Ranger choć to namiastka pełnowymiarowego pick upa to jeżdzi tak jak powinien, z przyczepą czy bez tak samo, dając mi niesamowitą przyjemność i frajdę!

Pozdrawiam wszystkich miłośników motoryzacji.
    • By Grubass
      Hej, 

Jak w temacie, jestem nowy wiec sie witam i pozdrawiam wszystkich milosnikow pickupow :)

Zaczne od poczatku. 
      Jeszcze nie mam pickupa ale to kwesta wyboru i kupna, decyzja juz podjęta.
      Samochod potrzebny do pracy. Ma jeździc i być pancerny dosyć, od luksusu jest samochód żony :). 
      Przeglądam Navary z okolic 1999/2000 a budżet to 13000-14000.

Bede potrzebowal naspawac na nim konstrukcje nad paką i dachem aby wozic dluższe rzeczy (drabiny, drewno). 
      I tu od razu pytanie. Czy taka konstrukcje mozna osadzic na burtach czy trzeba na pace?

Bede wdzieczny za wszelkie podpowiedzi.

Jeszcze raz pozdrawiam!
      Maciek

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.