Jump to content

Dodge ram problem z silnikiem 4.7

Recommended Posts

Jeśli tylko silnik to warto, nawet gdyby skrzynia była przy okazji uszkodzona, jeśli automat, to można tanio kupić. Silnik masz ten sam co w Jeepie Grand Cherokee WJ/WG i WK, więc dostępność silników duża. Jest człowiek w okolicach Koszalina, który remontuje tylko i wyłącznie te silniki i sprzedaje na wymianę, cena ok 4500zł. Info o tym gościu możesz szukać na forum Jeep.org.pl

PS: czy ten ram to taki ładny czarny co chyba na otomoto był wystawiony z fotką na lawecie?

14 godzin temu, wiewioor.fm napisał:

Jeśli tylko silnik to warto, nawet gdyby skrzynia była przy okazji uszkodzona, jeśli automat, to można tanio kupić. Silnik masz ten sam co w Jeepie Grand Cherokee WJ/WG i WK, więc dostępność silników duża. Jest człowiek w okolicach Koszalina, który remontuje tylko i wyłącznie te silniki i sprzedaje na wymianę, cena ok 4500zł. Info o tym gościu możesz szukać na forum Jeep.org.pl

PS: czy ten ram to taki ładny czarny co chyba na otomoto był wystawiony z fotką na lawecie?

czarny na lawecie jest za 12.900 i w dodatku 5,7 na olx więc to coś innego

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Paweldd98
      Witam Mam na sprzedaż Dodge Ram 1500 5.7 HEMI: https://www.otomoto.pl/oferta/dodge-ram-ram-1500-classic-lpg-krajowy-ID6DUQJ1.html 
      Wyposażony jest w takie rzeczy jak: Kamera cofania z czujnikami parkowania Hill Start Assist System zdalnego uruchamiania Monitorowanie ciśnienia w oponach Zaawansowane poduszki powietrzne przód/tył/boczne/kurtyny Elektrycznie składane ogrzewane lusterka oraz inne standardowe opcje zgodnie ze specyfikacją producenta Automatyczna klimatyzacja Samochód doposażony w instalację LPG firmy Prins. Butla na pace 300l. Posiadamy również inne modele Ramów oraz wiele więcej innych ciekawych samochodów.

Pozdrawiam Paweł
    • By Paweldd98
      Witam 
      Już niebawem pojawi się i będzie na sprzedaż nowy Ram 1500 Limited Crew Cab w kolorze Ivroy white z 2021 roku. Będzie on wyposażony w takie rzeczy jak: podwójny panoramiczny szyberdach, ram box, dyferencjał 3.92, elektryczna blokada mechanizmu różnicowego, wyposażenie limited level 1, night edition, klapa z funkcją otwierania na dwa sposoby oraz technology group. Samochód powinien pojawić się u nas najpóźniej około 15 sierpnia 2021 roku na salonie w Automobiletorino Zakopiańska 288, 30-435 Kraków. 
      Serdecznie zapraszam do kontaktu z naszym salonem lub na adres email: pawel.dabrowski@automobiletorino.pl  
      Pozdrawiam 
      Paweł 
    • By Kapitan
      Witajcie,
      jestem tutaj ponieważ pojawił mi się problem z przełączaniem trybów w skrzyni biegów. A wiec nie mogę przełączyć tylko na tryb r i p. Reszta taka jak n,d,1,2 działa normalnie. Z ciekawostek jeszcze dodam ze mogę odpalić auto na n, chociaż możliwe ze to normalne w tym modelu. Biegi mogę przerzucać bez użycia hamulca. Pomóżcie proszę bo auto stoi na podwórku i nie mam możliwości nim się poruszać.
    • By sinepxes
      Witam
      Zainteresowało mnie ogłoszenie z OTOMOTO ,Ram 1500 5,7 2014r wersja EXPRESS czyli cały czarny z pojedynczą kabiną.
      Auto stoi na Hetmańskiej 44 w Białymstoku,jest uszkodzone na rogach od strony pasażera.
      Moje pytanie,czy ktoś widział te auto z bliska i morze coś o nim napisać?
      Jestem z opolskiego ,wiec mam trochę daleko żeby podjechać i zobaczyć samemu.
    • By Raff1313
      Szanowni Państwo, czy ktoś miałby może taką felgę ? Potrzebuję taką jedną (słownie jedną) 🙂

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.