Skocz do zawartości

Witam


Sebastian O.

Rekomendowane odpowiedzi

...a co mi tam, przywitam się tu, a więc Witam wszystkich. Obecnie pick-up'a nie posiadam(kwestia czasu ;-) ), ale ale...posiadałem :!: i od wtedy zapałałem jeszcze większą miłością do tego typu nadwozia, gdyż w zasadzie pick-up'y zawsze mi się podobały niezmiernie; naturalnie nie omieszkam się nim pochwalić :twisted: a co, tylko jakoś nie moge sobie wytłumaczyć, że nie znalazłem tego forum wcześniej...cóż, lepiej późno niż...później 8-)

wake up - pick up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

witam

mam na imię Marek ale mówią namnie "marco" jestem z Poznania w piątek odbieram moją służbową Navarkę D40 LE czarna

na codzień jestem też użytkownikiem szalonej besti Yamaha r1 i należę do ekipy www.niezniszczalni.com

http://www.niezniszczalni.com/fotki/2008/wosp/slides/WOSP%202008%20106.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Jestem Radek. Od ponad roku śmigam moim Super Nissanem Pickupem D22 :))).

Jest idealny i do roboty (budowy/remonty) i do zabawy (czasem zapuszczam się w lekki teren) i na urlop ("bagażnik" :)), ale o tym wszystkim wie chyba każdy użytkownik tych cudownych pojazdów ;).

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Nissan Pickup D22 BFG MT 265 75 R16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich maniaków pickupów.

Sam już za chwilę będę posiadaczem Mitsubishi L200.

Teraz jeszcze jeżdżę Fordem Mondeo.

Jestem również miłośnikem motocykli, posiadam Yamahę XJ600.

 

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów i mam nadzieję do zobaczenia na zlotach.

 

mr_mako

Mitsubishi L200, 2007r, 2,5D 136PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich a w szczegolnosci pokrewne jedno sladowe dusze JEZDZILEM gsxr750a teraz wracam do mojej najwiekszej pasji motoccros kupilem HUSQWARNE TE410 strasznie mocny sprzet no i chce RAMA bo jes piekny mocny i spelni wszystkie moje wymagania czemu nie moze sprostac BMW730

 

pozd. NERKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
no i chce RAMA bo jes piekny mocny i spelni wszystkie moje wymagania czemu nie moze sprostac BMW730

 

pozd. NERKA

Trochę się dziwię bo bmw to zupełnie inny samochód. Jeślo oczekujesz lepszego komforu, przyśpieszenia, prędkości , wyposażenia itd , czyli wszystkego tego co daje beemka to możesz być zawiedziony. Ram 1500 jest komfortowy jak na pickupa, ale to zawsze pickup, zwany przez niektórych kukurydzowozem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się dziwię bo bmw to zupełnie inny samochód. Jeślo oczekujesz lepszego komforu, przyśpieszenia, prędkości , wyposażenia itd , czyli wszystkego tego co daje beemka to możesz być zawiedziony. Ram 1500 jest komfortowy jak na pickupa, ale to zawsze pickup, zwany przez niektórych kukurydzowozem

 

NO i tu sie mylisz tak samo myslalem dlatego chcialem sie przejechac takim bo tak mys przod zawias wielowachacz ok tyl resor piurowy :?: jaki bedzie jak woz konny a tu jak wczesniej pisalem Banan na papie jest komfortowy moze nie tak samo ale nie odzculem wielkiej roznicy a po opuszczeniu szyby i amerykanskie V8 w uszach to mogl by byc nawet bez zawieszenia i tak bym go chcial he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to w takim razie nie mam pytań :-D Teraz nie mam już żadnych wątpliwiści co do twojej "nowej miłości" :up:

Namawiałem Cię wcześniej na SRT , ale jak kupisz sobie Hemi i najdzie Cię ochota, to ten silnik też lubi modyfikacje i efekty są naprawdę niezłe. Dodakowe 80hp to żaden problem i niewielka kasa.

Niestety teraz pozostaje Ci kupno w Polsce bo dolar jest na razie drogi. Myślę, że pownieneś się pospieszyć, albo poczekać , aż $ stanieje. Naszym forumowym specem od 1500 5.7 hemi jest Sebek więc jak coś to wal do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK i tu pojawia sie dylemat czekac czy sie spieszyc nie lubie czekac ale obecne ceny 06rHEMI .sa wysokie i co teraz zrobic kupic 2generacje czy 3 ale ostro sie zadluzyc :roll: ech ciezki temat hehe ale cos wymysle i bende nastepny szczesliwy posiadacz No to NERKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

2 generacja to roczniki 94-01/02 !!

Co do Twojego dylematu to ciężko cokolwiek powiedzeć bo przyszłość jest zbyt nieprzewidywalna. J alatem martwiłem się, że kupiłem po kursie dolara 2.50 a teraz się cieszę , że tak tanio mi się udało.

Wiciu, jak znajdziesz cos fajnego to podaj link na forum , zastanowimy się wspólnie czy warto kupować konkretny egzeplarz czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.