Skocz do zawartości

Witam


Sebastian O.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Chłopaki!

Co prawda to strona powitań, a ja jakby w drugą stronę, ale nie chce zapeszać i zakładać "pożegnań" niestety musiałam sprzedać mojego pięknego czerwonego smoka i tym samym żegnam się z Wami.Opowiem o forum nowemu właścicielowi, więc może bilans się wyrówna.

Trzymajcie się i bawcie się dobrze!!!

Aga

No tak :-P I tak to zostałem sam z klanu Hilux-ów. Trzymaj się Aga i daj znać czym teraz będziesz pomykac :auto: hehe

Pozdro ;-)

TOYOTA HILUX 2,5 D4D SR5 4X4 2006

Cześć [you] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator
Hej Chłopaki!

Co prawda to strona powitań, a ja jakby w drugą stronę, ale nie chce zapeszać i zakładać "pożegnań" niestety musiałam sprzedać mojego pięknego czerwonego smoka i tym samym żegnam się z Wami.Opowiem o forum nowemu właścicielowi, więc może bilans się wyrówna.

Trzymajcie się i bawcie się dobrze!!!

Aga

 

:evil: :evil: :evil:

 

ale miłośniczką Pikapów będziesz nadal :-| :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że fanka Pikapów będę nadal, a powiem więcej pewnie już mi tak zostanie na zawsze, zreszta jak przyjedziecie do Jastrzębiej to się spotkamy :-) niestety wstyd się przyznać ale przesiąde się na cos małego, głownym atutem mojego nowega auta musi być oszczędność i mała awaryjność, ale nowy właściciel obiecała że zawsze jak będę w Bieszczadach to będę mogła poszaleć moim smokiem :-)

Trzymajcie się !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich co lubią to robić na pace :lol: - znaczy wozić graty.

Jestem Kriss i dosiadam RAM'a SRT-10

Skromne 8,3 litra i 2 metry paki... ostatnio mój smoczuś walnął na 1/4 mili 14.4 sekundy i spalił ślad na 5 metrów... oj muszę jeszcze poćwiczyć.

Dziś przez 12 godzin myłem, polerowałem, woskowałem, odkurzałem, nabłyszczałęm i takie tam - więc jak widzicie odj.....ło mi na maksa - ale tak myślę, że nie jestem tu osamotniony. Proszę o cierpliwość, współczucie i ciepłe przyjęcie.

Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Hej Chłopaki!

Co prawda to strona powitań, a ja jakby w drugą stronę, ale nie chce zapeszać i zakładać "pożegnań" niestety musiałam sprzedać mojego pięknego czerwonego smoka i tym samym żegnam się z Wami.Opowiem o forum nowemu właścicielowi, więc może bilans się wyrówna.

Trzymajcie się i bawcie się dobrze!!!

Aga

 

:raca: Cześć pickup-maniacy! :raca:

Najpierw Aga a teraz ja...

Tak więc z wielkim bólem oznajmiam wszem i wobec że też powoli acz niechętnie przymierzam się do sprzedaży mojego wspaniałego pickupa i zmuszony jestem zamienić go na bardziej "rodzinne" auto :cry: z uwagi na fakt iż parę miesięcy temu zostałem szczęśliwym Tatą :-D Na razie jeszcze sie nie żegnam bo być może jeszcze się zobaczymy na zlocie :2piwo: i pogadamy.Poza tym dalej pozostanę fanem picup-ów i jeżeli się zgodzicie to będę w dalszym ciągu udzielał się na forum ;-)

Kto wie może kiedys znowu wrócę do pickupa. :-P

Info dotyczące sprzedaży mojej TOYOTY zamieszczę w dziale SPRZEDAM.

 

Pozdro4All Pickup-maniaków :-D

TOYOTA HILUX 2,5 D4D SR5 4X4 2006

Cześć [you] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Why Jacko? Why? :cry:

A tak na serio to wielka szkoda.

Wiem abok ja też żałuję, ale co zrobisz :-| po prostu... :maluch: siła wyższa hehe :-D i trzeba mu zapewnić bardziej "miękki" transport :lol: Ale tak jak napisałem... Ja się nie żegnam, bo nigdy nie wiadomo ;-)

TOYOTA HILUX 2,5 D4D SR5 4X4 2006

Cześć [you] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
abok, niestety w Suwałkach organizujemy po raz pierwszy 1/4 mili i muszę być :)

Ps. startuję czym innym niż moja navka ale już jest umówione starcie mojej navki z fordem f150

 

opisz swoja navarke w dziale nissana, motałeś coś wsilniku że z F150 chcesz stawać w szranki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.