Jump to content

Witam

Sebastian O.
 Share

Recommended Posts

• Administrators

Witam, nazywam się Sebastian i jestem założycielem forum Pickupklub.

Pikapem jeżdze od 6 miesięcy jest to mój pierwszy tego typu rodzynek i bardzo go polubiłem ;-) , jest to Dodge Ram 1500 Hemi który posiada potworną moc i bardzo miękkie zawieszenie , jazda po naszych polskich drogach jest olbrzymim wyzwaniem.

Pozdrawiam wszystkich przyszłych forumowiczów

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

Witam!!

Mam na imię Paweł. Obecnie jeżdżę Fordem Scorpio , ale w najbliższych dniach zamierzam zamienić go na coś z paką. Szukam opinii o różnych markach ale prosiłbym żebyście się wypowiedzieli a jednocześnie mi doradzili na podstawie swoich doświadczeń z waszymi pickupami. Mam swoich faworytów ale zaczekam na wasze opinie ;-)

Szukam auta do 40 tys.

Witam, nazywam się Sebastian i jestem założycielem forum Pickupklub.

Pikapem jeżdze od 6 miesięcy jest to mój pierwszy tego typu rodzynek i bardzo go polubiłem ;-) , jest to Dodge Ram 1500 Hemi który posiada potworną moc i bardzo miękkie zawieszenie , jazda po naszych polskich drogach jest olbrzymim wyzwaniem.

Pozdrawiam wszystkich przyszłych forumowiczów

Siema SEBA

z tej strony Seba - poznalismy sie na imprezie PickUpowej

pozdrawiam serdecznie !

Rider Team

Mitsubishi L200 RalliArt

• Administrators

Siema SEBA

z tej strony Seba - poznalismy sie na imprezie PickUpowej

pozdrawiam serdecznie !

A pamiętam to L200 na MT-kach :-D , dzielnie się sprawowało

Witam serdecznie wszystkich nowych klubowiczów :-D

Seba napisz w dziale mitsu o swoim Miśku, jakie masz opony, no i silnik ma 136 km czy wiecej ?, opisz co się psuje i jaką masz wersje, bardzo mi się podobaja twoje światełka, daj jeszcze jakąś fotke ;-)

Pozdrawiam

Sebastian

• Administrators
Witam!!

Mam na imię Paweł. Obecnie jeżdżę Fordem Scorpio , ale w najbliższych dniach zamierzam zamienić go na coś z paką. Szukam opinii o różnych markach ale prosiłbym żebyście się wypowiedzieli a jednocześnie mi doradzili na podstawie swoich doświadczeń z waszymi pickupami. Mam swoich faworytów ale zaczekam na wasze opinie ;-)

Szukam auta do 40 tys.

Za tą kase szukałbym nissana albo mitsu w dieslu ,

możesz się pokusić i jeszcze nabyć jakiegoś amerykańca np. Dodge Ram :lol: , ale to już bardziej byłby typowy lans w naszych warunkach niż pojazd użytkowy i ekonomiczny :mrgreen:

• Administrators
Opony 31 cali to standardowy rozmiar w tym modelu.

Jeśli zrobimy bodylift +5cm i podkręcimy przód na drążkach o około 3cm

to zmieści się nawet opona 33x10,5r15. :mrgreen:

no to nieźle, czyli do standartowego miśka wejdą większe opony niż do nissana :?: :lol:

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

witajcie

za namową MKmario zawitałem w wasze progi.

Moje nissany to

KingCab 1988 - już sprzedany, ale jeszcze jeździ

Navara D21 2000

Navara D40 2006

Pozdrawiam wszystkich i do pisania... :mrgreen:

Jeszcze dodam, że takie forum to dobry pomysł, już trochę mi się znudziło gawędzenie z samymi navarowcami (aczkolwiek zawsze miłe), tu będzie bardziej integracyjnie z innymi markami :)

• Administrators
Jeszcze dodam, że takie forum to dobry pomysł, już trochę mi się znudziło gawędzenie z samymi navarowcami (aczkolwiek zawsze miłe), tu będzie bardziej integracyjnie z innymi markami :)

Witamy , witamy :-D

na tym forum przełamiemy wszystkie podziały między markami i stereotypy że miśki to lepsze czy nissan ładniejszy, albo na odwrót :mrgreen:

Pickup to pickup, ot co :mrgreen:

Pozdrawiam

Guest Anonymous

Witam serdecznie wszystkich miłośników "dużych rodzinnych samochodów" 8-) o ponadprzeciętnych możliwościach nie-drogowych ;)

pozdrawiam

Paweł

pierwsza była Ewa :-P Witam :-) ja na dzień dzisiejszy jeżdże Audi A6 z 2000 ale przymierzam się do kupienia Navarki. Niestety znów Euro spadło i trzymam kciuki by podskoczyło... Ehhh... Te problemy :-x no rozmyslałem też nad Ramem bo to ładny wózek co widać po fotkach Sebastiana :-) ale tyle paliwa żłópie że hooo... Ho ho... Wiec zostaje Navarka jednak... Zużycie w granicach 12 litrów przy automacie jak podaje producent wiec to tyle co mój obecny A6 i to sie da przeżyć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pozdrawiam

Ago nie martw się nie jesteś pierwszą babeczką pierwszą była Ewa :mrgreen: fajne autko z północy jesteś bo widze wybrzeże :lol:

Życie to nie bajka...

Nie głaszcze nas po jajkach...