Jump to content
Sign in to follow this  
Maki

Witam Czy ktoś coś wie o mojim modelu

Recommended Posts

Witam was. 😃 Jestem tu nowy proszę o pomoc w uzyskaniu informacji OPIS  na temat mojej NAWARY KINGCRAB

ROK 2003 Z SILNIKIEM 2,5  YD25 . win   JN1BPU022U0086617  .Próbowałem rozkodować i tak nie uzyskałem opisu .

Pozdrawiam dziękuję za pomoc 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By DragonEv
      Czy ktoś z Was może wie, gdzie w fordzie F150 rocznik 2006 i czy w ogóle jest wybity numer VIN na ramie ?
    • By wiewioor.fm
      W grudniu zaczęły mi się problemy z wiskozą wentylatora - dostała luzu na łożysku.
      Kupiona pierwsza: SRL (170zł) - za ciasno trzymała, poszła na reklamację, uznane bez problemu
      Kupiona druga: też SRS - po tygodniu jazdy się zblokowała - poszła na reklamację, uznane bez problemu
      Kupiona trzecia: tym razem droższa, może się uda, amerykańskie USMW za 370zł - początkowo niby dobra, ale po kilku dniach zaczęła dziwnie się zachowywać, na odwrót - na zimnym spięta, po rozgrzaniu dostawała całkowitego luzu... tu reklamacja początkowo nie uznana, trzeba było się kopać ze sprzedawcą przez Rzecznika Praw Konsumenta, sprawa wygrana.

Czwarta:  że miałem kilka uszkodzonych wiskoz z Jeepów ZJ 5.2, to użyłem jednej na przymiarkę, gwint na pompie wody ten sam M30x1,5, ośka krótsza 27-30mm, w zależności od producenta, sam wiatrak pasuje bez problemu na wiskozę.
      No to kupiłem sobie tańszą od ZJta u sprawdzonego sprzedawcy na allegro (tu kolejny raz ukłon do sprzedawcy ZYGA771 - wielokrotnie się spisał na medal) za całe 170zł z wysyłką, a następnie zaprojektowałem przedłużkę ośki, którą wykonał mi znajomy tokarz.
      Poniżej fotki i (pseudo) rysunek techniczny (niestety miałem tylko Paint'a do rysowania w tym momencie)

[/img]
      [/img]
      [/img]
      [/img]
      [/img]

Wszytko działa jak trzeba, Pewnie w innych markach też da się zastosować ten pomysł, coś jest tańsze, łatwiej dostępne...

• By machony_1
      Czołem Panowie, czy orientujecie się czy zabudowa Leer dla Ram’a 2 generacji będzie pasowała dla Ram’a 3  generacji ? Wymiary niby są ok ........ale zawsze jest ale. Kawałek drogi i wolałbym się nie rozczarować na miejscu 😁
    • By volen
      Szukam dla kolegi, który planuje zakup Mitsubishi Pajero - warsztat, do którego może podjechać i sprawdzić rzetelnie, co jest z autem.
      Może ktoś polecić?
      Pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.