Jump to content

Recommended Posts

Hej, 

Jak w temacie, jestem nowy wiec sie witam i pozdrawiam wszystkich milosnikow pickupow :)

Zaczne od poczatku. 

Jeszcze nie mam pickupa ale to kwesta wyboru i kupna, decyzja juz podjęta.

Samochod potrzebny do pracy. Ma jeździc i być pancerny dosyć, od luksusu jest samochód żony :). 

Przeglądam Navary z okolic 1999/2000 a budżet to 13000-14000.

Bede potrzebowal naspawac na nim konstrukcje nad paką i dachem aby wozic dluższe rzeczy (drabiny, drewno). 

I tu od razu pytanie. Czy taka konstrukcje mozna osadzic na burtach czy trzeba na pace?

Bede wdzieczny za wszelkie podpowiedzi.

Jeszcze raz pozdrawiam!

Maciek

2 godziny temu, wiewioor.fm napisał:

Cześć

Wszystko zależy ile tego obciążenia chcesz ładować na taki "bagażnik" i jak mocowane będzie do burt. 

Mysle ze jakies 300-400 kg powinien miec. Mocowanie bym dostosowal, tylko na razie wlasnie nie mam pojecia jak..

Dużo... to mocno wpłynie na środek ciężkości samochodu, będzie się tragicznie prowadził z dużymi wychyłami. Lepiej pomyśl nad jakąś przyczepką, może nawet jakaś obrotowa podpora na pakę, jako przedłużenie przyczepki jak w ciężarówkach np do przewozu drewna.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By acustom
      Pozdrowienia z Gdańska 🙂
    • By Robden
      Mój niebieski czołg, służy mi dzielnie w drodze do pracy jak i na bezdrożach.

• By Maciej W
      Witam wszystkich forumowiczów.

zapisałem się do forum ponieważ zamierzam w najbliższym czasie zakupić auto typu pick up. jako że w Polsce nie ma tego dużo zakładam sobie spokojny czas poszukiwań. chciałbym skupić się na dwóch autach tj. Honda Ridgeline lub Dodge Ram 1500 którego nie znam zbytnio i chciałbym poznać ja kształtują się koszty napraw itp.

Pozdrawiam
    • By Junior
      Witam wszystkich. Właśnie spełniłem swoje marzenie o amerykańskiej motoryzacji. To jest jednak całkowicie inne spojrzenie na formę przemieszczania się 😉

😉

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.