Jump to content
Sign in to follow this  
rooterr

Witam Witam

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Lukasz_n
      Witam wszystkich miłośników i posiadaczy Pickupów.
    • By Dodge Łódz
      Jestem od niedawna posiadaczem DODGE RAMA 1500  z 2013 r  z motorem 3,6 pantastar  , 8 biegowy automat   . Przygoda z pierwszym pickupem w moim posiadaniu .   Chętnie nawiąże znajomości z innymi użytkownikami   Dodge Ram  1500   . Mam parę pytań do użytkowników  takich autek  w podobnej konfiguracji . Mogę też podzielić sie wrażeniami z jazdy . 
    • By marekbmw7
      Witam wszystkich
    • By przemohro
      Witam Wszystkich . Zastanawiam się nad zakupem Forda F350 . Od jakiegoś czasu obserwuję model z linku poniżej :
      https://www.otomoto.pl/oferta/ford-f350-super-duty-6-0-diesel-350km-automat-blizniacze-kola-6-osob-kat-c-ID6CN8Xz.html#c45595d2c2

Zna ktoś może ten samochód? Ściągnąłem płatny raport odnośnie tego samochodu i trochę się nie zgadzają przebiegi . Druga sprawa to Panowie którzy chcą go sprzedać co chwilę zmieniają cenę oscylując od 59000 zł do 74000 zł . W każdym razie ostatnie dwa lata na pewno stał bo przebieg też się zatrzymał .
      Z góry dziękuję za pomoc .
    • By czolg82
      Witam wszystkich tu zgromadzonych  forumowiczów:)
      Jestem świeżo upieczonym posiadaczem Forda F350 HD 6,0 2006 rok. Dodam że jest to holownik do aut ale wciąż drapie się po głowie jak go zarejestrować bo waży 4200kg a chciałbym czasem ze 100 na godzinę pojechać. Jakieś pomysły??

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.