Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Lukasz_n
      Witam wszystkich miłośników i posiadaczy Pickupów.
    • By Dodge Łódz
      Jestem od niedawna posiadaczem DODGE RAMA 1500  z 2013 r  z motorem 3,6 pantastar  , 8 biegowy automat   . Przygoda z pierwszym pickupem w moim posiadaniu .   Chętnie nawiąże znajomości z innymi użytkownikami   Dodge Ram  1500   . Mam parę pytań do użytkowników  takich autek  w podobnej konfiguracji . Mogę też podzielić sie wrażeniami z jazdy . 
    • By marekbmw7
      Witam wszystkich
    • By przemohro
      Witam Wszystkich . Zastanawiam się nad zakupem Forda F350 . Od jakiegoś czasu obserwuję model z linku poniżej :
      https://www.otomoto.pl/oferta/ford-f350-super-duty-6-0-diesel-350km-automat-blizniacze-kola-6-osob-kat-c-ID6CN8Xz.html#c45595d2c2

Zna ktoś może ten samochód? Ściągnąłem płatny raport odnośnie tego samochodu i trochę się nie zgadzają przebiegi . Druga sprawa to Panowie którzy chcą go sprzedać co chwilę zmieniają cenę oscylując od 59000 zł do 74000 zł . W każdym razie ostatnie dwa lata na pewno stał bo przebieg też się zatrzymał .
      Z góry dziękuję za pomoc .
    • By czolg82
      Witam wszystkich tu zgromadzonych  forumowiczów:)
      Jestem świeżo upieczonym posiadaczem Forda F350 HD 6,0 2006 rok. Dodam że jest to holownik do aut ale wciąż drapie się po głowie jak go zarejestrować bo waży 4200kg a chciałbym czasem ze 100 na godzinę pojechać. Jakieś pomysły??

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.