Jump to content
Sign in to follow this  
T-T

Dakota & Ram1500

Recommended Posts

Witam

Jako nowy forumowicz z nowym wyzwaniem jakie mnie czeka czyli pickup z USA 馃檪

mam pytanie do znawc贸w czy Dakota ma podzespo艂y wsp贸lne z Ram1500 z lat produkcji 2008, a mo偶e z Durango?

silnik, zawieszenie, uk艂ad nap臋dowy?

Czeka mnie wymiana p艂yn贸w eksploatacyjnych, parametry, ilo艣膰 silnik, mosty, reduktor, skrzynia

kto艣 wska偶e jaki艣 kierunek?

Pozdrawiam

Konstrukcja wsp贸lna z Dodge Durango 2 generacji.

Oczywi艣cie jakie艣 oko艂o silnikowe graty i cz臋艣ci eksploatacyjne b臋d臋 wsp贸lne Ramem, ale generalnie to bli藕niak Durango.

W dniu 22.11.2019 o 10:09, T-T napisa艂:

Witam

Jako nowy forumowicz z nowym wyzwaniem jakie mnie czeka czyli pickup z USA 馃檪

mam pytanie do znawc贸w czy Dakota ma podzespo艂y wsp贸lne z Ram1500 z lat produkcji 2008, a mo偶e z Durango?

silnik, zawieszenie, uk艂ad nap臋dowy?

Czeka mnie wymiana p艂yn贸w eksploatacyjnych, parametry, ilo艣膰 silnik, mosty, reduktor, skrzynia

kto艣 wska偶e jaki艣 kierunek?

Pozdrawiam

tu masz ilosci podstawowych p艂yn贸w

DAKOTA p艂yny.pdf

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

• Recently Browsing 聽聽0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By krystian
      Witam mam pytanko ,ma mo偶e kto艣 namiar na reduktor do Rama 1500 5.7 2006r
      czy mo偶e warto naprawic stary?
    • By woytek91
      Witam,

Przymierzam si臋 do zakupu pierwszego pickupa. Niestety silverado / sierra s膮 dla mnie za du偶e, natomiast Dakota wydaje si臋 w sam raz.
      Pytanie do znawc贸w, na co zwr贸ci膰 uwag臋 przy wyborze? Zewn膮trz bardziej podoba mi si臋 II generacja, ale III te偶 nie jest z艂a, natomiast 艣rodek z III gen plastikami bardzo przypomina mi Jeepa WK, a jako艣膰 tych plastik贸w jest mocno 艣rednia wi臋c bardziej obstaje przy II genie. Teraz pytanie o silnik V6 3.9L, czy to nie za s艂abe? Auto na pewno dostanie lift i wi臋ksze ko艂a, bo b臋dzie musia艂o popracowa膰 troch臋 w g贸rach. Ewentualnie jakie s膮 wady tego silnika? 4.7 i 5.2 znam bo mia艂em oba w Jeepach. Chodzi g艂贸wnie o to 偶e najcz臋艣ciej w og艂oszeniach widz臋 te V6, a V 贸semki rzadko si臋 trafiaj膮. Wiadomo V8 fajniejsze, ale jak by si臋 okaza艂o 偶e V6 te偶 daje sobie rade z tym wozem i dodatkowym obci膮偶eniem to mo偶e nie b臋d臋 si臋 upiera艂 przy 贸semce.

Kolejna sprawa, jak wygl膮da temat reduktora, gdzie艣 znalaz艂em info 偶e tam s膮 NV249 i 231? A jak jest faktycznie?
      Jak wygl膮da sprawa trwa艂o艣ci przedniego mostu i zawieszenia?
      i ostatnie czy聽 wszystkie wersje mia艂y tylny most z LSD?

z g贸ry dzi臋kuj臋 za wszystkie informacje i sugestie.

pozdrawiam,
    • By Gregory85
      Witam

Przymierzam si臋 do zakupu pierwszego "ameryka艅ca". Aktualnie mam Opla/Isuzu Campo i szukam czego艣 z wi臋ksz膮 moc膮 w benzynce.

Czy kto艣 wie mo偶e co艣 o tym autku?
      https://www.otomoto.pl/oferta/dodge-dakota-dodge-dakota-4x4-5-2-benzyna-automat-lub-zamienie-ID6C7nSI.html?

Dzi臋ki i pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.