Skocz do zawartości

Fiat fullback warto czy nie warto


DanielDanio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy tak że wybaczcie ewentualne błędy z mojej strony. A więc co sądzicie o tym aucie po ogłoszeniu i ogólnie może ktoś jeździ i się wypowie , ogólnie interesuję mnie cena gdyż jest blisko 15-20 tyś zł taniej niż inne podobne z tego rocznika i wyposażenia , mam dość daleko i nie wiem czy jest sens jechać oglądać a jeśli już padnie decyzja to na co w szczególności zwrócić uwagę pomimo że jest to w miarę nowe auto  
 https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-fullback-gwarancja-vgs-4x4-niski-przebieg-skora-kamera-cofania-4x4-ID6CxZ4H.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co można powiedzieć, to że na pewno nie jest aż o tyle tańszy bez powodu.

Pytanie, czy chce Ci się i czy masz umiejętności, żeby znaleźć ten powód jeszcze przed kupnem auta.

Po tych zdjęciach to można co najwyżej określić ilość użytego plaka, bo widać, że poszło go sporo.

Inna sprawa, że jak chcesz technikę Mitsubishi L200, to może szukaj L200.

Fiat sprzedawał się bardzo słabo (kilkadziesiąt sztuk w zeszłym roku, o ile dobrze pamiętam) i został wycofany ze sprzedaży. Pytanie więc, jak będzie dostępnością części, które akurat nie są zamienne z L200.

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te 18 tyś km przebiegu jest prawdziwe, to nie powinno być żadnych śladów użytkowania, to ledwo dotarte auto.

Spasowanie szczelin niewiele Ci powie - to ciężarówka, nie oczekuj wykonania klasy premium.

Mnie zastanawia, skąd ta cena na auto z przebiegiem kilkukrotnie mniejszym niż średnia w tej klasie.

W komisach takie okazje się nie zdarzają, szczególnie tych określających się mianem "salonu"

 

 

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie nr 27 - dźwignia zmiany biegów jeśli tak wygląda po 18kkm to po 100kkm nie będzie istniała.

trochę zastanawiające jak na takiego rodzynka

 

moja stajnia - uzbierało się ponad 1000KM 🙂 : Dodge RAM 1500 [EVA], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Saab 9-3SS [B207E], Astra Bertone [Z22SE], Skoda Favorit 136 (babcia)

https://mubi.pl/id-5EGVDL 150zł taniej ubezpieczenie przy zakupie z MUBI.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.