Jump to content
Sign in to follow this  
Kuba87

Użytkowość.

Recommended Posts

Witam. Jak pisałem w powitaniach szukam pickupa do wożenia psów do Skandynawii. 

Grzebalem sobie jakiś czas na internecie  część informacji znalazłam cześć nie. W mój gust wpadły 2 auta. F150(king ranch) oraz dodge 1500longhorn. Czy jest tu może ktoś to jeździł i Fordem i dodge’m?  Z tego co widzę po zdjęciach Ford wyglada ze ma większa pakę ale za to tylna kanapa wyglada dużo gorzej.  Wyposażenie w sumie nie jest dla mnie najważniejsze byle by wygodnie jeździć długie trasy zima. No właśnie zachowanie zima takiego auta to druga sprawa. Już widziałem na forum rozmowę o tym już. Opony i ostrożność powinny pomoc.  Za dodge przemawia  hemi. Ale do dziś nie znalazłem jaki ma wymiar paka. ( chyba klasyk 157cm z tego co gdzieś na zdjęciach widziałem )  jeśli ktoś jeździł i tym i tym to byłbym wdzięczny za każda oponie. 

Nie napisałeś o jakich generacjach czy rocznikach myślisz.

Najczęściej występujące długości paki to 5.5, 6.5 i 8 stóp. Wszystko zależy od rocznika i długości kabiny. Oczywiście mogą być minimalne różnice w długości, bo te stopy trzeba przyjąć jako dość umowny wymiar.

Co do wożenia psów pickupem to właśnie zacząłem zastanawiać się na przesiadką do jakiegoś suva.

Na tylnym siedzeniu słabo, przynajmniej w Amaroku. A na pace to proponuję samemu zajrzeć pod laminat przy temperaturze zewnętrznej chociażby +25 stopni.

roczniki to 2009-2011  mi sie podobają i sa w rozsądnych cenach.  Ja psów nie wożę w pace czy w samochodzie, mamy do tego specjalne zabudowy które sie kładzie na burtach. Bądz zamienia za pake jesli sie mysli o wiekszej ilosci psów:] jak niżej 

49659996_2178729068857058_7239477521291411456_n.jpg

60.jpg

truck_capistrant_b.jpg